Użytkowanie wieczyste nieruchomości gruntowej

Opłaty roczne z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej wnosi sięprzez cały okres trwania tego prawa, w terminie do dnia 31 marca każdego roku

Nowy harmonogram odbioru odpadów

Od 1 lutego 2018 roku obowiązywać będzie nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

Rozpoczynają się konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030

Zarząd Województwa Dolnośląskiego rozpoczyna cykl konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030, które potrwają od dziś do 26 marca 2018 r

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

W dniach 9 - 11 marca 2018 roku, odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji pt. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

Jelenia Góra na Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu

W dniach 23-25 lutego 2018 r. Jelenia Góra będzie po raz kolejny uczestniczyła w „Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego” w Hali Stulecia we Wrocławiu.

STERYLIZACJA / KASTRACJA wolno żyjących kotów z terenu Jeleniej Góry

Miasto Jelenia Góra ogłasza akcję sterylizacji/kastracji wolno żyjących kotów z terenu Jeleniej Góry. Celem akcji jest zapobieganie niekontrolowanemu przyrostowi populacji tych zwierząt w mieście.

Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym

Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego)

ZUS wprowadza elektroniczne zwolnienia lekarskie e-ZLA

Od 1 stycznia 2016 roku lekarze mogą wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie, nazywane e-ZLA. Zwolnienia na papierowym formularzu (ZUS ZLA) mogą być wystawiane jeszcze do końca czerwca 2018 r.

Bieg "Tropem Wilczym"

Uczniowski Klub Sportowy „PANKRACY” Jelenia Góra jako organizator lokalny zaprasza dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do wzięcia udziału w projekcie edukacyjno-sportowym Tropem Wilczym.

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Prezydent Miasta Jeleniej Góry Marcin Zawiła zaprasza mieszkańców i gości miasta, na oficjalne uroczystości i wydarzenia towarzyszące Narodowemu Dniu Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze informuje, że w dniach od 19 do 23 lutego odbędzie się kolejny, już 17. Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

p w ś c p s n

dopłaty dla rolników 2018

PodatkiKawka - Nabór Wniosków ZakończonyRozkład jazdyCo zrobić z odpadami?