15. Wystawa Produktów Regionalnych „Wyprodukowano Pod Śnieżką”

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza do wzięcia udziału w 15. Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano Pod Śnieżką”,  która odbędzie się w Jeleniej Górze na Placu Ratuszowym dnia 8 września 2017r. (piątek). Zapraszamy w szczególności regionalnych producentów wędlin, serów, pieczywa, browarów i innych produktów spożywczych. Podczas wystawy zostanie przeprowadzony konkurs na „Karkonoski Produkt Spożywczy”. Przyznane zostaną nagrody tzw. „Jelonki Karkonoskie”. Organizator zapewnia:

• bezpłatną powierzchnię handlowo-wystawową (bez zabudowy) z możliwością sprzedaży promocyjnej  i degustacji,
  • promocja imprezy w regionalnych mediach,

W Państwa gestii pozostaje: zabudowa stoiska (np. postawienie własnego namiotu), wyposażenie i aranżacja wystawy oraz obsługa stoiska.

Więcej informacji: na stronie