Jelenia Góra w Karkonoszach... 9.SAIL’2017 w Świnoujściu za nami!

W dniach 18-20 sierpnia 2017 r. na zaproszenie Miasta Świnoujście,  Jelenia Góra po raz kolejny uczestniczyła w dorocznym święcie ludzi morza i żeglarzy - 9. SAIL Świnoujście, prezentując ofertę turystyczną Miasta i Karkonoszy.

Towarzyszyła nam reprezentacja ze Szklarskiej Poręby ze swoją atrakcyjną ofertą turystyczną wraz z Hotelem Sasanka.

Partnerem Miasta było Uzdrowisko Cieplice, eksponujące swoją różnorodną ofertę uzdrowiskową, gdzie doskonałym wzmocnieniem promocji był zabieg wykonywany na stoisku – aerozol na oczy, który  przyciągnął, podobnie jak w w ubiegłym roku, wielu chętnych do skorzystania z tej wyjątkowej okazji.

Tradycyjny już, konkurs wiedzy nt. Jeleniej Góry i Karkonoszy przeprowadzony wspólnie
z naszymi partnerami:Uzdrowiskiem Cieplice i Szklarską Porębą, uwieńczony został  losowaniem   atrakcyjnych nagród, w tym ufundowanych przez  Termy Cieplickie oraz Hutę „Julia” w Piechowicach.

Kolejny udział w tej tak uznanej, i licznie odwiedzanej przez mieszkańców Świnoujścia
i turystów imprezie, przyniósł satysfakcjonujące rezultaty – odnotowaliśmy zwiększające się zainteresowanie naszym miastem i regionem Karkonoszy. Wielu naszych gości nie tylko  spędziło urlop właśnie w Karkonoszach, ale  i zamierza tutaj powrócić...

Najbardziej poszukiwane były informacje o atrakcjach turystycznych, ofercie kulturalnej miasta i regionu, bazie noclegowej, trasach rowerowych i narciarskich, oraz o  innych formach aktywnego spędzania czasu.

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko!