Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu za nami

W dniach 23 - 25 lutego br. reprezentacja Miasta Jelenia Góra uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Turystycznych i czasu wolnego w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Na stoisku udostępniono materiały informacyjne związane z ofertą turystyczną Jeleniej Góry. Promowano różnorodność tras spacerowych, rowerowych oraz nordic walking. Udzielano informacji o licznych atrakcjach i imprezach organizowanych w mieście. Zaprezentowano bazę noclegową miasta – obiekty, które są wpisane do ewidencji obiektów hotelarskich, usługi rehabilitacyjno-lecznicze i rekreacyjne w Cieplicach.

Oferta Jeleniej Góry cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Rozdysponowano prawie wszystkie materiały promocyjne. Największym zainteresowaniem cieszył się informator dotyczący tras turystycznych Jeleniaj Góry, folder "Wędrówki Jeleniogórskim Traktem Śródmiejskim", a także folder "Jelenia Góra aktywnie. Propozycje tras rowerowych i nordic walking".