Międzynarodowy Dzień Ziemi 22 kwietnia 2015 r.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Miasto Jelenia Góra organizuje akcję pn.: „Moje miasto, czyste miasto”. W związku z powyższym zwracamy się z apelem do wszystkich jeleniogórskich szkół i przedszkoli oraz do mieszkańców Jeleniej Góry o wzięcie aktywnego udziału w naszej akcji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do posprzątania wybranych przez siebie terenów. Urząd Miasta Jelenia Góra Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska zabezpiecza uczestnikom akcji worki i rękawice (odbiór w dniach 16-17 i 20 kwietnia 2015 r. w godzinach od 8 do 14 w siedzibie Wydziału- ul. Sudecka 29, II piętro, pokój nr 54).

Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcji prosimy o kontakt z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Jelenia Góra, ul. Sudecka 29, telefon: 75- 75- 46- 223, e- mail: środowisko_um@jeleniagora.pl, podając imię i nazwisko, nazwę jednostki, opiekuna akcji, rejon sprzątania, miejsce składowania zebranych odpadów oraz ilość uczestników.