Minister Teresa Piotrowska w Jeleniej Górze

Wczoraj (27.07.) do Jeleniej Góry przyjechała Teresa Piotrowska, Minister Spraw Wewnętrznych. Pani minister spotkała się ze strażakami, ratownikami GOPR oraz policjantami.

Minister Teresa Piotrowska spotkała się ze strażakami, którym podziękowała za ciężką pracę i ich służbę oraz obiecała, że w 2016 roku wszystkie służby mundurowe otrzymają podwyżkę wynagrodzeń.

W siedzibie Karkonoskiej Grupy GOPR minister Teresa Piotrowska rozmawiała z ratownikami o bezpieczeństwie turystów odwiedzających Karkonosze oraz o zwiększeniu etatów karkonoskiego oddziału GOPR.

Po spotkaniu z GOPR-owcami minister Teresa Piotrowska odwiedziła Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze. Pani minister zapoznała się z pracą i wyposażeniem ambulansu monitoringu wizyjnego, a także działaniem Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego.

W spotkaniu uczestniczył Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła, poseł na Sejm Zofia Czernow, Starosta Powiatu Jeleniogórskiego Anna Konieczyńska i inni samorządowcy Ziemi Jeleniogórskiej.