Nabór wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków

Rusza nabór wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków. Wniosek może złożyć podmiot, który posiada tytuł prawny do obiektu wpisanego do rejestru zabytków wynikający z prawa własności, użytkowania wieczystego, trwałego zarządu, ograniczonego prawa rzeczowego lub stosunku zobowiązaniowego. Dotacje mogą być udzielane na prace, które zostaną przeprowadzone w roku 2015. Szczegółowe warunki udzielenia dotacji określa załączona Uchwała.

Termin składania wniosków upływa z dniem 31 marca 2015 roku.

Wnioski, sporządzone na obowiązującym wzorze,  należy  składać osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Jelenia Góra, pokój 14 lub drogą pocztową na adres:

Urząd Miasta Jelenia Góra

Plac Ratuszowy 58