Od czerwca zwiększy się częstotliwość odbioru odpadów

Urząd Miasta Jelenia Góra informuje, że zgodnie z zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Jeleniej Góry, jak co roku w sezonie letnim, zwiększa się częstotliwość odbioru poszczególnych frakcji odpadów komunalnych dla nieruchomości zamieszkałych.

Zmiany obowiązują w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia.

W zabudowie jednorodzinnej i dla nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe:

- zwiększa się częstotliwość odbioru tworzyw sztucznych na jeden raz w tygodniu.

W zabudowie wielorodzinnej:

- zwiększa się częstotliwość odbioru odpadów ulegających biodegradacji na dwa razy w tygodniu,

Szczegółowe terminy odbioru odpadów komunalnych oraz mycia pojemników znajdują się w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych, który dostępny jest na stronie Miasta Jelenia Góra w zakładce „odpady”.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych