Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego  - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE)  w Jeleniej Górze  zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne pt. ” Wsparcie  na rozpoczęcie działalności gospodarczej”.

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyć możliwości i zasad wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego, Działania 8.3 Samozatrudnienie, przedsiębiorczość oraz tworzenie nowych miejsc pracy oraz instrumentów zwrotnych (pożyczek). Do udziału w spotkaniu, zostali zaproszeni  przedstawiciele Fundacji Inicjowania Rozwoju Społecznego Biuro Projektów Wrocław i Fundacji Dar Edukacji realizujących projekty w ramach Działania 8.3 Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego oraz przedstawiciel Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Jeleniej Górze, który przedstawi aktualnie realizowane projekty.

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej:

• osoby od 30 roku życia,
  • osoby do 29 roku życia,
  • zarejestrowane w powiatowych urzędach pracy,
  • niezarejestrowane w powiatowych urzędach pracy,
  • osoby z obszarów wiejskich,
  • osoby z niepełnosprawnościami,
  • osoby z miast do 20 tys. mieszkańców.

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2017 r. w Jeleniej Górze:

w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich;

Plac Ratuszowy 32/32a

w godzinach 10.00-13.00

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do dnia 4 grudnia 2017 r. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Sala, w której odbędzie się spotkanie jest  dostosowane do potrzeb osób z  niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.