Wybierz swój autobus - ankieta MZK

Po raz kolejny chcemy Was zaprosić do wypełnienia ankiety i udzielenia odpowiedzi, które przyczynią się że Jelenia Góra będzie piękniejsza i nowocześniejsza!
Przed nami realizacja dużego projektu, który przyniesie nową jakość w zbiorowym transporcie miejskim. MZK wzbogaci się wkrótce o nowych 20 autobusów, które znacząco odmłodzą i zmodernizują flotę pojazdów jeleniogórskiego przewoźnika.
Przy tej okazji pojawił się pomysł by powrócić do tradycyjnego malowania taboru (znanego wcześniej i używanego powszechnie jako tzw. czerwone), pozostawienia aktualnego, bądź wprowadzenia nowego pod kątem estetyki i kolorystyki wzoru.
I tu pytanie, które kierujemy do Was – Czy chcecie wprowadzenia zmiany kolorystki bazowej autobusów, bądź czy jesteście za pozostawieniem dotychczasowego rozwiązania? Dla ułatwienia postanowiliśmy przedłożyć kilka propozycji - wizualizacji, które mamy nadzieję, pozwolą dokonać wyboru!

Ważne: Zmiana kolorystyki autobusów nie wiąże się z dodatkowymi kosztami z budżetu miasta. Ewentualna zmiana barw pozostałych autobusów będzie dokonywana w procesie stopniowej wymiany taboru na nowszy.

Wśród osób, które dokonają dowolnego wskazania rozdamy: 1 bilet okresowy, 10 zestawów upominkowych, MZK oraz 15 egzemplarzy najnowszego wydawnictwa na rynku lokalnym „Jelenia Góra dawniej i dziś. Miasto na fotomontażach” autorstwa Marcina Wójcika. (osoby nagrodzone otrzymają na wskazany adres mailowy informację o terminie i miejscu odbioru nagrody – odbiór wyłącznie osobisty).

ANKIETA MZK

Ankieta została zakończona o wynikach poinformujemy po zliczeniu głosów