Wydarzenia - Galeria zdjęć

Zapraszamy do galerii zdjęć

" Niesienie oświaty, pomocy socjalnej, opieki lekarskiej oraz zasad nowoczesnego prowadzenia domu i gospodarstwa domowego, wychowanie dzieci i dbanie o ich zdrowie w tych środowiskach jest jakby nakazem dzisiejszych czasów.."

Celem projektu FAIR IT UP jest promocja wolontariatu i Sprawiedliwego Handlu wśród młodzieży oraz wartości takich jak zrównoważony rozwój i tolerancja.

"Czy możesz sobie wyobrazić ,ze nie umiesz czytać ,pisać i liczyć?

Maj to dla Sprawiedliwego Handlu wyjątkowy miesiąc - wtedy bowiem na całym świecie obchodzony jest Dzień Sprawiedliwego Handlu.

W dniu 22 marca 2017 r w siedzibie Jeleniogórskiej Akademii III Wieku w Jeleniej Górze odbyło się spotkanie promujące V Jeleniogórskie Dni Sprawiedliwego Handlu pt  "Fair Trade- ścieżka do zrównowa

Wydziału Kultury i Turystyki Urzędu Miasta w Jeleniej Górze  w okresie letnim  2016 roku  PROMOWAŁ NASZĄ MIEJSCOWOSC w  Zielonej  Górze  i Świnoujsciu......na załączonych zdjeciach widoczne są  ulo

Zespół Szkół Technicznych 'Mechanik" Wystawa pt "Europejska kampania na rzecz sprawiedliwej czekolady" - UCZYŃ CZEKOLADĘ SPRAWIEDLIWĄ.

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze

Wystawa  pt "Europejska kampania na rzecz sprawiedliwej czekolady" - UCZYN CZEKOLADĘ SPRAWIEDLIWĄ.

"Uczyń czekoladę sprawiedliwą "Make chocolate FAIR" .

"Przedszkolaki miedzy innymi dowiedziały się ,jak ciężko pracują ich koledzy i koleżanki  w krajach Globalnego Południa. W jakich warunkach żyją ich rówieśnicy oraz co to jest dyskryminacja ,analf

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Promocji produktów Sprawiedliwego Handlu w szkolnym sklepiku Zespołu Szkół Technicznych "Mechanik". Działania na rzecz uzyskania przez Szkołę  Certyfikatu "'Szkoła przyjazna dla SH"

W dniach 13 i 14 maja 2016 roku nasza szkoła przyłączyła się do międzynarodowej akcji World Fairtrade Challenge.

Europejska kampania na rzecz sprawiedliwej czekolady  "Make chocolate Fair"/ "Uczyń czekoladę  sprawiedliwą"

Wystawa czynna w maju 2016 r - Książnica Karkonoska ul Bankowa, Jelenia Góra

W dniu 12 maja 2016 roku w siedzibie PZG Koło Terenowe w Jeleniej Górze  z okazji IV Jeleniogórskich Dni Sprawiedliwego Handlu odbyło  się wydarzenie promujące największą na świecie prz

Muzeum Jelenia Góra Noc w Muzeach - w dniu 14 maja 2016, godz. 16:00-17:00 / Muzeum Jelenia Góra "Kącik materiałów edukacyjnych"

Dnia  04 kwietnia 2016 roku w ZST Mechanik odbyło się jak co roku w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci czytanie młodszym kolegom.