XXII Targi – Regiony Turystyczne Na Styku Kultur

W dniach 26 – 28 lutego br. reprezentacja miasta Jelenia Góra oraz porozumienia gmin powiatu jeleniogórskiego uczestniczyła w targach turystycznych pod nazwą „XXII Targi – Regiony Turystyczne Na Styku Kultur”, które odbywały się w Łodzi. Miasto Jelenia Góra i Karkonosze eksponowały swoją ofertę na stoisku pod hasłem:  "Karkonosze - mam w sobie ducha gór", które umiejscowione było tuż przy Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.

Odwiedzający stanowisko Jeleniej Góry pytali przede wszystkim o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście, o bazę noclegową, Uzdrowisko Cieplice i Termy Cieplickie.   Oferta Jeleniej Góry cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas trzech dni prezentacji wydano odwiedzającym targi wszystkie przygotowane na ten cel materiały promocyjne.

O targach:

„Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR to obowiązkowe wydarzenie dla osób, które uwielbiają podróże i planują wakacje czy też krótsze weekendowe wypady. Zwiedzający spotykają się z podróżnikami i blogerami, biorą udział w warsztatach, rajdach i wycieczkach. W poszukiwaniu podróżniczych inspiracji pomagają liczni wystawcy, którzy przygotowali dla gości bogatą ofertę wypoczynku i zaplanowali wiele atrakcyjnych niespodzianek.”

www.targi.lodz.pl/targi/293-xxii-targi-regiony-turystyczne-na-styku-kultur/

Grupa: