Zapytaj o dofinansowanie – bezpłatne, indywidualne konsultacje dla osób i firm chcących pozyskać dotacje unijne

Planujesz otworzyć firmę, rozwinąć już istniejący biznes albo doszkolić swoich pracowników? Zrób to przy współudziale środków z Unii Europejskiej i jeszcze efektywniej zarządzaj swoją firmą.

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Urzędem Miasta Jelenia Góra organizują bezpłatne konsultacje, podczas których specjaliści z dziedziny funduszy unijnych opowiedzą o aktualnych możliwościach pozyskania dotacji na rozpoczęcie lub rozwój już istniejącej działalności gospodarczej.

Zasady spotkania zostały stworzone z myślą o przyszłych i obecnych przedsiębiorcach. Dla przedsiębiorców każda minuta jest podwójnie cenna, dlatego też każda zainteresowana osoba zostanie zapisana na konkretną godzinę.Indywidualna rozmowa z ekspertem będzie trwać około 30 minut, podczas których konsultanci podzielą się swoją wiedzą, jak również rozwieją wszelkie wątpliwości osób chcących pozyskać fundusze z Unii Europejskiej.

Konsultacje odbędą się 19 czerwca 2017 roku w Jeleniogórskim Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej „Książnica Karkonoska” przy ul. Bankowej 27 w Jeleniej Górze, sala nr 309 (III piętro).

Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów w godz. 9.00-16.30. Warunkiem uczestnictwa będzie zapisanie się na konkretną godzinę. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 508-370-884 lub e-mailowo: kontakt@dfrp.pl.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy serdecznie!