Oficjalna strona Miasta Jelenia Góra

Aktualności

III Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości odbędzie się w Jeleniej Górze już trzeci raz, wpisując się w sportowy sposób świętowania ważnych dla Polaków dat - biega się przecież w Jeleniej Górze z okazji 3 maja, biega również z okazji 11 listopada.

Wywieś flagę narodową na Święto Niepodległości!

Flaga Polski

Urząd Miasta Jelenia Góra zachęca mieszkańców do przystrojenia swoich domostw. Już po raz drugi w tym roku Jeleniogórzanie mogą bezpłatnie otrzymać flagi państwowe.

Jesienna zbiórka liści – informacja o kolorze worków

liście

Liście powinny być wystawiane w workach brązowych. W przypadku wystawienia liści w workach czarnych uprasza się o dodatkowe oznakowanie worków napisem „liście” lub „biodegradowlane” lub „bio”.

Komunikat Biura Rzeczy Znalezionych

Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano pieniądze znalezione w dniu 26 października 2016r. na parkingu przy TESCO, Al. Jana Pawła II 17 w Jeleniej Górze.

1 listopada przejazd autobusami MZK w Jeleniej Górze jest bezpłatny

Zgodnie z Rozdziałem III par. 3 ust.1 pkt 8 Uchwały nr 171.XXV.2016 Rady Miejskiej Jeleniej Góry z dnia 15 marca 2016 roku w sprawie cen i opłat za przewóz osób i bagażu pojazdami Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego sp. z o.o.

Jesienne Targi Pracy

Targi Pracy OHP

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Jeleniej Górze, przy współpracy Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Kowarach, organizuje w dniu 28.10.2016 roku Jesienne Targi Pracy

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Medal

W dniu 26.10. (środa), o godz. 11.00 w Sali Ślubów USC Ratusza odbędzie się kolejna uroczystość wręczenia „Medali za długoletnie pożycie małżeńskie” trzem parom, które mają za sobą 50-letni staż małżeński.

Bądź widoczny na drodze!

Straż Miejska

Najbliższe dni są okresem szczególnej pracy prewencyjnej Straży Miejskiej, bowiem zapadający coraz szybciej zmrok sprawia, że przechodnie, nierzadko ubrani w ciemne okrycia są coraz mniej widoczni dla kierujących pojazdami.

Jesienna zbiórka liści

W dniach 27 października - 4 listopada 2016 r. odbędzie się jesienna zbiórka liści. Odpady odbierane będą z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości...

Jeleniogórzanie na podium - złoto i srebro w Pucharze Świata

Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki z Karkonoskiego Klubu Kajakowego właśnie zakończyli zmagania w serii zawodów Pucharu Świata we Freestyle’u Kajakowym.

Nowy Rynek zaprasza na magiczne urodziny

zabawa Nowy Rynek

15 i 16 października Nowy Rynek będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Na miejscu pojawią się postacie z książek Lewisa Carrolla, a na gości czekają pokazy mody, konkursy, możliwość wygrania metamorfozy o wartości 1000 zł, a także pokaz prawdziwej magii. W galerii zawita Tomasz Kabis

Kalendarz imprez

p w ś c p s n
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 
Zapisz się do Newslettera
Kalendarz FB
 MZK rozkład
 
Jeleniogórska Karta Dużej Rodziny - przeniesienie do działu
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny - przeniesienie do serwisu ogólnokrajowego
Rekrutacja do szkół i przedszkoli
Monitoring jakości powietrza
Darmowa Pomoc PrawnaNiska emisja
podatki 2016Zitajalko-zezwoleniaJakość życia w mieście
RewitalizacjaDopłaty do materiału siewnegoRozkład jazdyCo zrobić z odpadami?

Polecane

kawka
Geoportal - link do serwisu
Nieruchomości Miasta Jelenia Góra - link do serwisu
Gospodarka odpadami - link do działu
zitaj
eluneta

Panoramy sferyczne Jeleniej Góry - link serwisu zewnętrznegoInteraktywna Mapa Inwestycyjna Miasta Jeleniej Góry - link do serwisu z aplikacją flash

 

 

Kalendarz FB