Oficjalne obchody święta Konstytucji 3 Maja

Oficjalne obchody święta Konstytucji 3 Maja w Jeleniej Górze odbywały się tylko przy pomniku „Wolność i Niepodległość”, zakończyła je msza święta w intencji Ojczyzny w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

70. rocznica zakończenia II wojny światowej

Prezydent Miasta Jeleniej Góry oraz Zarząd Okręgowy Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych zapraszają na uroczystości uczczenia 70. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej, która odbędzie się 8 maja 2015 roku o godz. 12.00

Zaproszenie na spotkanie dotyczące organizacji II Jeleniogórskich Targów Organizacji Pozarządowych

W dniu 7 maja w Książnicy Karkonoskiej w sali szkoleniowej od godziny 13.00. odbędzie się spotkanie dotyczące organizacji II Jeleniogórskich Targów Organizacji Pozarządowych. Serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje oraz instytucje zainteresowane udziałem w ww.

Zdobądź tytuł Kreatora miejsc pracy

Tylko do 29 maja pracodawcy mogą zgłaszać się do drugiej edycji konkursu ministra pracy i polityki społecznej „Kreator miejsc pracy”. Konkurs ma na celu wyróżnienie pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz którzy zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r.

50 lat 8. Flotylli Obrony Wybrzeża

W środę, 29 kwietnia, 8. Flotylla Obrony Wybrzeża obchodzić będzie 50. rocznicę utworzenia. Z tej okazji chcemy Państwa zaprosić do wspólnego świętowania oraz skorzystania z przygotowanych specjalnie dla mieszkańców Świnoujścia i ich gości atrakcji.

Miasto ponownie właścicielem terenu przy ul. Kilińskiego

Zapadł prawomocny wyrok w sprawie ponownego przejęcia przez Miasto terenów po dawnym targowisku Kiliński, które było miejscem pod inwestycję galerii handlowej.

Galeria Sudecka już otwarta

Wczoraj (28.04.) odbyło się uroczyste otwarcie Galerii Sudeckiej. Galę otwarcia poprowadzili: Agnieszka Popielewicz i Tomasz Kammel, a swój recital zaprezentował Andrzej Piaseczny.

Jelenia Góra - Katmandu

Inicjatywa zrodziła się z potrzeby serca, chęci pomocy ludziom i miastu doświadczonym przez żywioł. Tak zrodził się pomysł spotkania zatytułowanego "Jelenia Góra – Katmandu”

Parada rowerów w czerwcu

Długi weekend jest tym razem krótszy, więc organizatorzy Parady Rowerów zdecydowali się m.in. dlatego na przełożenie swojej imprezy na 20 czerwca 2015 roku. Odbędzie się równolegle do innej kolarskiej imprezy „Jelenia Góra Trophy – Maja Włoszczowska MTB Race”