Oficjalna strona Miasta Jelenia Góra - Miasto Jelenia Góra

Wybory ławników na kadencję 2016-2019

W związku z upływem w dniu 31 grudnia 2015 czteroletniej kadencji ławników sądowych, Rada Miejska Jeleniej Góry rozpoczęła procedurę wyboru kandydatów na ławników

Ruszył Niepełnosprawnik

wiatraczek logo niepełnosprawnika

Niepełnosprawnik - ogólnopolska internetowa wyszukiwarka miejsc dostępnych dla osób: niesprawnych ruchowo, głuchych i niedosłyszących, niewidomych i niedowidzących, mających trudności ze zrozumieniem skomplikowanych informacji a także osób starszych i opiekunów z dziećmi

Sobota z Radiem ZET na Pl. Ratuszowym

Radio Zet

W najbliższą sobotę (27.06.) wszyscy, którzy odwiedzą Pl. Ratuszowy w Jeleniej Górze, będą mogli napić się kawy z Radiem ZET. Ogólnopolska rozgłośnia przez cały dzień będzie transmitować wydarzenia związane z Art Glass Festival...

Świnoujście - finał obchodów Dni Morza

ikona marynarki wojennej - finał dni morza

Uroczysty apel, prezentacja sprzętu specjalistycznego, pokazy dynamiczne i statyczne z udziałem okrętów, samolotów i śmigłowca to najważniejsze wydarzenia tegorocznego Święta Marynarki Wojennej. Główne obchody odbędą się w niedzielę, 28 czerwca, w Świnoujściu.

„BEZ BARIER – aktywizacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych”.

logo szpitala MSW - znajduje się na nim Wąż i Laska Hipokratesa na niebieskim tle

Ogłoszenie o spotkaniu warsztatowym w ramach projektu pn.:„BEZ BARIER – aktywizacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych”.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Medal za długoletnie pożycie małżeńskie

W czwartek 25.06. o godz. 12.00 w siedzibie USC odbędzie się kolejna w tym roku uroczystość wręczenia „Medali za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Remonty chodników

chodnik ze studzienką

Dwa chodniki zostaną poddane w najbliższym czasie gruntownemu remontowi. Jednym z nich jest chodnik przy ul. Wzgórze Partyzantów drugim – przy ul. Zana.

Karta Parkingowa dla osób niepełnosprawnych po nowemu

Awers karty parkingowej

Od 1 Lipca 2015 roku ulegają zmianą zasady wydawania kart parkingowych dla osób niepełnosprawnych

Poranek Rodzinny – Przystanek Grecja w Sobieszowie

żółty słoń z plakatu poranków rodzinnych MDK Muflon

Już w tę niedzielę (28.06.) o godz. 12.00 w Miejskim Domu Kultury „Muflon” odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu Poranki Rodzinne. Tym razem uczestnicy zwiedzą Grecję.

Centrum Jeleniej Góry nie dla ciężarówek

objazd dla tir znak b52

Od 1 lipca ciężarówki mają zniknąć ze śródmieścia Jeleniej Góry. Władze miasta planują wprowadzenie ograniczeń wjazdu dla samochodów ciężarowych powyżej 12 ton.

Baner prowadzący do art. o 33. Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Ulicznych
BannerWystawa
baner wielkie wędrowanie z gildią przewodników sudeckich
Jeleniogórskie Działania Społeczne - link do plakatu