Bezpłatne spotkanie Działalność eksportowa - jak zacząć? i skąd pozyskać na to środki

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców i eksporterów do udziału w NIEODPŁATNYM SPOTKANIU INFORMACYJNYM pt. "Działalność eksportowa - jak zacząć? i skąd pozyskać na to środki?"

25 lat samorządności

27 maja 1990 r. przeprowadzone zostały pierwsze w pełni wolne i demokratyczne wybory w III RP – wybory samorządowe. Społeczności lokalne otrzymały prawo do zarządzania częścią spraw publicznych, gminy zaś własne źródła dochodów i możliwość decydowania o wydatkach.

W dniach 29-31 maja Akademickie Mistrzostwa Polski w XCO

W dniach 29-31 maja w Jeleniej Górze odbędą się po raz kolejny Akademickie Mistrzostwa Polski w XCO (cross-country). Na kultowej już trasie w Parku Paulinum rywalizować będą studenci z 43 uczelni wyższych z całej Polski.

V Festyn Integracyjny

Walki z dyskryminacją osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym - to hasło V Festynu Integracyjnego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 31 maja na Placu Piastowskim w Cieplicach

70 lat temu w Jeleniej Górze zaczęła się Polska

Seminarium poświęcone upamiętnieniu rocznicy migracji ludności i budowaniu po II wojnie światowej państwowości polskiej na ziemiach odzyskanych.

Marsz dla Życia i Rodziny

W ostatnią niedzielę maja ulicami Jeleniej Góry, po raz trzeci przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Podobnie jak w poprzednich latach, będzie radośnie, kolorowo i bardzo rodzinnie.

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych

W dniach od 2 do 25 czerwca 2015 r. przeprowadzony zostanie za pomocą witryny www.dolnoslaskie.edu.com.pl nabór do szkół ponadgimnazjalnych.

Jeleniogórskie Targi Organizacji Pozarządowych

Ponad 40 wystawców- fundacje, stowarzyszenia, jednostki budżetowe miasta m.in.: straż pożarna, Filharmonia czy Książnica Karkonoska przygotowały dla mieszkańców miasta szereg atrakcji w ramach wspólnych działań sektora publicznego i pozarządowego

Festyn z okazji Dnia Dziecka za nami

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Jeleniej Górze oraz Zdrojowy Teatr Animacji zaprosili w sobotę 23 maja na wspaniały Festyn z okazji Dnia Dziecka. W Parku Zdrojowym w Cieplicach czekała dla najmłodszych i ich rodziców moc atrakcji.

Wielkie Święto na 44 wyspach

Dla wszytkich turystów w tym również dla jeleniogórzan przybywających w czerwcu w mieście partnerskim Świnoujście, nadmorski kurort przygotował czykl imprez

-A +A
Plakat seminarium 70 lat temu w Jeleniej Górze zaczęła się Polska - link do artykułu