Family Day z Jeep-Survival

26 maja Jelenia Góra na terenie byłego Stadionu Wojskowego przy ul. Podchorążych w godzinach od 15:00 do 19:00 odbędzie się "Family Day".

Ostrzeżenie burze z gradem

Burze z gradem Obszar: województwo dolnośląskie

Zmieniamy Komunikację Miejską Dla Ciebie

Uwaga! Od 1 Czerwca 2016 nastąpi zmiana rozkładu jazdy autobusów MZK Jelenia Góra

Oznakowanie obiektów hotelarskich

Tabliczka Hotele

Pragniemy poinformować, że Urząd Miasta Jelenia Góra podjął inicjatywę oznakowania obiektów hotelarskich pozostających w ewidencji Prezydenta Miasta Jeleniej Góry.

Komunikat Biura Rzeczy Znalezionych UWAGA Znaleziono aparat fotograficzny

W dniu 16 maja 2016r. do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano aparat fotograficzny – lustrzanka, znaleziony w dniu 11 maja 2016r. na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Aparat można odebrać w Biurze Rzeczy Znalezionych – ul.

Reprezentanci woj. dolnośląskiego z medalami XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Pucharu Tymbarku”

Wielki Finał XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” został rozstrzygnięty! 2 maja na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie poznaliśmy mistrzów Polski w kategoriach U-10 i U-12.

Karkonosze nad Odrą w Szczecinie

W słonecznej aurze „Pikniku nad Odrą”  w Szczecinie (7 i 8 maja 2016 r.) odbyła się prezentacja atrakcji Karkonoszy.  Region reprezentowały miasta Jelenia Góra i Szklarska Poręba. Tegoroczna edycja tego wydarzenia była wyjątkowa, gdyż to już po raz 25.

Dzień Ziemi 2016 za nami

Dzień Ziemi 2016 Jelenia Góra

Łącznie w akcji na terenie Jeleniej Góry wzięło udział ponad 3 tysiące osób. Zebrano niemal 520 worków z odpadami zmieszanymi, udało się również wysegregować 50 worków ze szklanymi butelkami i słoikami oraz 200 worków z odpadami biodegradowalnymi.

PDF Pobierz/Wydrukuj

Wiosna Cieplicka