1 sierpnia odezwą się syreny alarmowe

Pomnik Powstańców Warszawy

W 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, 1 sierpnia, o godz. 17.00 na obszarze Miasta Jeleniej Góry odezwą się syreny alarmowe by uczcić pamięć o Powstańcach i ich bohaterstwie.

Harmonogram zbiórki odpadów problemowych (sierpień 2017)

Mobilny pszok

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Jelenia Góra informuje, że w miesiącu sierpniu zostanie przeprowadzona kolejna mobilna zbiórka odpadów problemowych

Komunikat Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW - Intensywne opady deszczu

Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów do 30 mm.

Bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki

książka do matematyki i zeszyt

Wychodząc naprzeciw potrzebom absolwentów klas maturalnych, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Jeleniej Górze, zaprasza na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki.

Inwentaryzacja systemów grzewczych na terenie Miasta Jelenia Góra

Miasto Jelenia Góra przystąpiło do realizacji zadania pn. „Opracowanie inwentaryzacji systemów grzewczych na terenie miasta Jelenia Góra”, w ramach którego przeprowadzona zostanie inwentaryzacja systemów grzewczych na terenie całego miasta. Wykonawcą zadania jest firma ATMOTERM S.A., ul.

Wakacyjny wypoczynek dzieci

MOPS Jelenia Góra

Prawie 200 dzieci wyjedzie w tym roku na wakacje dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, w tym prawie setka spędzi wakacje w miejscowościach nadmorskich.

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Polska zobacz wiecej 2017

Rusza trzecia edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną.

Zmiany organizacji ruchu na Zabobrzu

Zmiana organizacji ruchu

Przed końcem wakacji w okolicach sklepu „Rondo” na Zabobrzu nastąpi korekta w organizacji ruchu – wytyczone tam zostanie rondo, które ma ułatwić przejazdy w tym miejscu.

Interwencje Straży Miejskiej

Straż Miejska

Strażnicy byli wzywani m.in. do psów zamkniętych w samochodach czy przebywających na balkonie w pełnym słońcu. Zdarzyło się też wezwanie do ogromnej jadowitej żmii

Jelenia Góra bez rewolucji w segregacji odpadów

Gniazdo zbiórki odpadów

Na terenie Jeleniej Góry "rewolucji" w systemie nie będzie, gdyż wprowadzone zasady obowiązują w naszym mieście już od kilku lat. Pojemniki, które do tej pory były zakupione nadal będą w użytkowaniu.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Medal za długoletnie pożycie małżeńskie

W dniu 13. lipca w Sali Urzędu Stanu Cywilnego odbędzie się uroczystość uhonorowania „Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie” trzech par jeleniogórzan, z których dwie przeżyły ze sobą po 50, a jedna – 60 lat.

Syreny alarmowe 11 lipca

1943 zbrodnia wołyńska

Jutro, 11 lipca, o godz. 12.00 na 1 minutę zostaną w ramach kontroli sprawności sprzętu włączone syreny w Jeleniej Górze. Będzie to także symboliczne przypomnienie o dramatycznych wydarzeniach, nazywanych „rzezią wołyńską”.

p w ś c p s n

Od 1.8.2017 | 15:00 do 6.8.2017 | 21:00

Darmowa Pomoc PrawnaNiska emisja
RewitalizacjaKawka - Nabór Wniosków ZakończonyRozkład jazdyCo zrobić z odpadami?