Prezydent Miasta zaprasza do zgłaszania propozycji zadań do Wieloletniego Planu Inwestycyjnego

Strategia rozwoju Miasta Jeleniej Góry na lata 2014-2025 określiła cele, wyznaczyła kierunki zmian oraz wskazała ogólne zadania realizacyjne. Istotna ich część to przedsięwzięcia inwestycyjne wymagające realizacji w poszczególnych latach ze środków nie tylko miejskiego budżetu, ale w szczególności ze środków różnych programów i funduszy unijnych.

Silny wiatr - ostrzeżenie IMGW

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, kierunek południowy, w drugiej połowie nocy i rano miejscami powodujący zawieje śnieżne.

Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2016

Czy wiesz, że możesz mieć wpływ na Jeleniogórski Budżet Obywatelski w 2016 r ? 4 lutego, o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej odbędzie się spotkanie otwarte, na którym będziemy wymieniać doświadczenia i propozycje.

Podsumowanie projektu pt. "Architektura rewolucji przemysłowej Liberec - Jelenia Góra"

23 stycznia 2015 r. w Urzędzie Miasta Liberec odbyło się spotkanie podsumowujące wyniki projektu pt. „Architektura rewolucji przemysłowej Liberec – Jelenia Góra” realizowanego przez miasto Liberec, którego partnerem było Miasto Jelenia Góra. Projekt był współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego we współpracy z Euroregionem Nysa

Zbiórka krwi odwołana

Komunikat Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Koncert Krzysztofa Majchrzaka & kwartetu A2 odwołany

ZOOM ZBLIŻENIA. Organizatorzy tegorocznego festiwalu ZOOM ZBLIŻENIA poinformowali, że planowany na 19 lutego koncert Krzysztofa Majchrzaka & kwartetu A2 został odwołany.

Oświadczenia i opłaty za zezwolenia na sprzedaż alkoholu

31 stycznia 2015 roku mija termin złożenia przez przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w roku ubiegłym oraz wniesienie opłaty za korzystanie z wydanych zezwoleń.

Ferie w Społecznej

W dniach 26.01.2015-30.01.2015 dla wszystkich chętnych odbędą się zajęcia zorganizowane w Zespole Szkół Społecznych im. Jana Pawła II STO w Sobieszowie

Spotkanie Noworoczne Prezydenta Jeleniej Góry

W poniedziałek 19.01.2015 w teatrze im. Cypriana Kamila Norwida odbyło się Spotkanie Noworoczne Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Marcina Zawiły. Prezydent Podsumował poprzedni rok

-A +A
Start do Nart
Bieg Piastów

Jelenia Góra - panoramy sferyczne

Interaktywna Mapa Inwestycyjna Miasta Jeleniej Góry

Imprezy

Data: sobota, 31 Styczeń, 2015

Inne , dnia : 31. Styczeń 2015 - 1:00 do: 31. Styczeń 2015 - 1:00

Rozgrywki II Ligi Piłki Koszykowej Mężczyzn. Mecz KS Sudety Jelenia Góra - BC Obra - godz. 18.00 hala sportowa, ul. Sudecka 42

Klub Sportowy „Sudety” Jelenia Góra

Inne , dnia : 31. Styczeń 2015 - 1:00 do: 31. Styczeń 2015 - 1:00

spektakl „Pierścień Wielkiej Damy“ Cyprian Kamil Norwid, reżyseria Piotr Jędrzejas, scenografia Marek Brodowski, muzyka Sławomir Kupczak, kostiumy Aneta Tulisz-Skórzyńska - godz. 19.00 scena studyjna, al.

su
mo