Nowa era biznesu – doradztwo dla MŚP z Aglomeracji Jeleniogórskiej

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji, dotyczącej wsparcia rozwoju przedsiębiorstw w postaci grantów

Szkolenie dla Przedsiębiorców

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza beneficjentów realizujących projekty z dofinansowaniem ze środków Funduszy Europejskich 2014-2020 do udziału w szkoleniu dotyczącym pomocy publicznej. Szkolenie odbędzie się 25 października 2017 r. w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra będzie jeszcze piękniejsza... wyniki głosowania

Na początku października pytaliśmy Państwa gdzie powinien stanąć Jeleń i gdzie zostaną zrealizowane nasadzenia krokusów i tulipanów - oto wyniki:

Tesco - decydujesz pomagamy

logo tesco

Do 31 października będzie można decydować, jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”. Aż 125 organizacji otrzyma grant w wysokości 5000 złotych na realizację swojego pomysłu.

ZTA na Festiwalu Animacji Filmowej i Teatralnej

Spektakl ZTA - Na otwartym sercu

Zdrojowy Teatr Animacji powrócił niedawno z Festiwalu Animacji Filmowej i Teatralnej organizowanego w Łodzi gdzie zaprezentował jedno ze swoich przedstawień, spektakl kabaretowy na tematy medyczne – „Na otwartym sercu”.

Jesienna zbiórka liści

jesienne liście

23-30 październik 2017r. odbędzie się jesienna zbiórka liści

Wizyta Burmistrza Cervi

Spotkanie z Burmistrzem Cervi

W niedzielę, 15 października oficjalną wizytę w Jeleniej Górze złożył Luca Coffari Burmistrz włoskiej Cervi. Spotkanie z władzami miasta było swoistym podsumowaniem 40-lecia współpracy partnerskiej naszych miast.

Integracyjny rejs jeleniogórzan

Grupa jeleniogórzan przed Zawiszą Czarnym

Zamustrowaniem w gdyńskim porcie 15.10.2017 roku o godzinie 14.00 rozpoczął się Integracyjny Rejs na żaglowcu Zawisza Czarny, w którym udział biorą mieszkańcy Jeleniej Góry.

Zostań partnerem programu Ogólnopolskiej Karty Seniora

glos seniora

Miasto Jelenia Góra przystąpiło do programu Ogólnopolska Karta Seniora. Zapraszamy jeleniogórskie firmy, które mogą zaoferować Seniorom zniżki, do udziału w programie  OKS.

Przed pasowaniem na ucznia

SP 15

Pierwszoklasiści z SP 15 będą mieli pasowanie na ucznia dopiero za kilka dni, ale z rąk Jerzego Łużniaka, zastępcy prezydenta miasta otrzymali pamiątkowe, szkolne kalendarze już dziś.

Nagrody za osiągnięcia sportowe

Nagrodzeni sportowcy

Zofia Tuła, Lucyna Kornobys oraz Katarzyna Dwilewicz – trzy medalistki diametralnie różniących się dyscyplin zostały nagrodzone przez władze miasta za osiągnięcia sportowe

Jelenia Góra: Wykład Ambasador Izraela w Polsce

Wykład Ambasador Izraela

W dniu 19 października br. oficjalną wizytę w Jeleniej Górze złoży Pani Anna Azari Ambasador Izraela w Polsce. W programie pobytu obok spotkania z dolnośląskimi samorządowcami, znajduje się wykład, na który zapraszamy.

p w ś c p s n

Od 27.10.2017 | 17:00 do 28.10.2017 | 22:00
28.10.2017 | 19:00
Od 29.10.2017 | 18:00 do 4.11.2017 | 21:00

RewitalizacjaKawka - Nabór Wniosków ZakończonyRozkład jazdyCo zrobić z odpadami?