Programuję swoją przyszłość JELENIA GÓRA...enter

W dniu 27 marca 2015 r. o godz. 10.00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbędzie się impreza promująca szkoły ponadgimnazjalne i ich ofertę edukacyjną. Zgłaszajcie drużyny do gry miejskiej!

Nowy Dowód Osobisty

Od 1 marca można wyrobić nowy dowód osobisty. Na najnowszym wzorze nie ma informacji m.in. o adresie zameldowania, wzroście i kolorze oczu. Oto kilka najważniejszych informacji o nowym dowodzie osobistym

Informacja Prezydenta Miasta Jeleniej Góry

Prezydent Jeleniej Góry, Marcin Zawiła informuje, iż na dzień 26 kwietnia 2015 r. został wyznaczony termin wyborów do Rady Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry – „Uzdrowisko Cieplice”.

Miejskie Obchody Narodowego Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Miejskie obchody dnia pamięci "Żołnierzy Wyklętych" .Od 2011 roku, dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym, poświęconym żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego.

Rewiry Straży Miejskiej

W najbliższym czasie nastąpi istotna zmiana w pracy jeleniogórskiej Straży Miejskiej. Poszczególne części miasta zostały podzielone na kwartały, które będą opieką konkretnych strażników, czyli podobnie jak w przypadku policji - dzielnicowych.

Nabór wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków

Wniosek może złożyć podmiot, który posiada tytuł prawny do obiektu wpisanego do rejestru zabytków wynikający z prawa własności, użytkowania wieczystego, trwałego zarządu, ograniczonego prawa rzeczowego lub stosunku zobowiązaniowego

Współpraca HC Trutnov i Karkonosze Sporty Zimowe

Czy w Jeleniej Górze – Sobieszowie powstanie lodowisko typowe dla hokeja, zlokalizowane pod specjalistycznym namiotem? W tej sprawie przybyła do Jeleniej Góry delegacja z Trutnova, gdzie od 7 lat w II lidze czeskiej grają hokeiści miejscowego HC Trutnov

Spróbuj swoich sił w slalomie gigancie

Na terenie SKI ARENY ŁYSA GÓRA przeprowadzone zostaną zawody w slalomie gigancie. Zapraszamy wszystkich narciarzy (samouków i tych zrzeszonych w klubach) – dzieci oraz dorosłych, na sprawdzenie swoich umiejętności w jeździe po bramkach.

Maja Włoszczowska ambasadorką Akademickich Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim

Tegoroczne zmagania studentów-sportowców ponownie odbędą się w Jeleniej Górze i ponownie promować je będzie Maja Włoszczowska – jedna z najlepszych zawodniczek światowego MTB.

Od 1 lutego 2015 deklaracje za odpady składają wspólnoty mieszkaniowe!

Prezydent Miasta Jeleniej Góry informuje, że od dnia 1 lutego 2015r. obowiązuje znowelizowana ustawa z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku
w gminach

-A +A

Jelenia Góra - panoramy sferyczne
Interaktywna Mapa Inwestycyjna Miasta Jeleniej Góry

Data: wtorek, 3 Marzec, 2015

Inne , dnia : 3. Marzec 2015 - 1:00 do: 3. Marzec 2015 - 1:00

spektakl dla dzieci „Rydygier - mój przyjaciel Wampir” Angela Sommer-Bodenburg, adaptacja Wolf Dietrich Sprenger, reżyseria Michał Derlatka; scenografia Michał Dracz, kostiumy Mateusz Mirowski, muzyka i efekty dźwiękowe DJ Joanna Sówka Sowińska - godz.

Inne , dnia : 3. Marzec 2015 - 1:00 do: 3. Marzec 2015 - 1:00

projekcja filmu DKF „Klaps” - „Między nami dobrze jest”, dramat; reżyseria Grzegorz Jarzyna (Polska, 2014) - godz. 18.00 sala widowiskowa, ul. Bankowa 28/30 (cena wejściówki 10 zł, karnet 28 zł)

su
mo