Wybory: transport dla osób z niepełnosprawnością

W niedzielę 24 maja br przeprowadzona zostanie II tura wyborów na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Podobnie jak przy pierwszej turze, Miasto Jelenia Góra zapewnia wyborcom z niepełnosprawnością ruchową bezpłatny transport do lokalu wyborczego.

Przebudowa ulicy Okrzei

Firma „KAMA” z Mysłakowic wygrała przetarg na przebudowę ulicy Okrzei w Jeleniej Górze. Roboty będą odbywać się na odcinku od skrzyżowania z ul. 1 Maja do krzyżówki z ulicą Klonowica

Cyfryzacja procedur

Cyfryzacja procedur przy załatwianiu różnych spraw w Urzędzie Miejskim postępuje szybko i sukcesywnie wdrażane są kolejne ułatwienia dla Klientów, niemniej są ludzie, którzy swoimi potrzebami wyprzedzają ten proces.

Nabór do gimnazjów

Do 25 czerwca 2015 r. przy pomocy witryny www.jeleniagora-gim.edu.com.pl trwać będzie elektroniczny nabór do gimnazjów jeleniogórskich. Obwody gimnazjów publicznych określiła uchwałą Rada Miejska i dzieci tam mieszkające mają pierwszeństwo w procedurze przyjęcia.

Młodziczki KRP-u nagrodzone

Wczoraj (20.05.) Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła wręczył medale zawodniczkom KPR Jelenia Góra. Młodziczki KPR-u zdobyły niedawno mistrzostwo Dolnego Śląska.

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Jeleniej Górze oraz Zdrojowy Teatr Animacji zapraszają w sobotę w godz. 10.00 – 13.00 na Festyn z okazji Dnia Dziecka.

Europejski Dzień Parków Narodowych w KPN

Karkonoski Park Narodowy zaprasza 24 maja 2015 roku na dzień drzwi otwartych w ramach EUROPEJSKIEGO DNIA PARKÓW NARODOWYCH

Opłaty za zezwolenia na sprzedaż alkoholu

Wydział Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Jelenia Góra przypomina przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku wniesienia w terminie do dnia 31 maja 2015 roku opłaty...

Zmiany w godzinach pracy kas UM

Urząd Miasta Jelenia Góra informuje, że z dniem 1 maja 2015 r. zostały wprowadzone nowe godziny pracy kas urzędu.

Pudełko Życia

Dnia 20.05.2015 w inspektoracie ZUS w Jeleniej Górze będzie rozdawane "Pudełko Życia" dla zainteresowanych mieszkańców Jeleniej Góry

-A +A
Baner prowadzący do strony BIP z informacjami dot. wyborów Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w 2015 r.
Juwenalia 2015 - baner do strony organizatora
Reklama 42. Wiosny Cieplickiej - link do szczegółów wydarzenia
8. Festiwal Reżyserii Filmowej - przeniesienie do plakatu w formie obrazka
Kalendarz imprez Miasta Jelenia Góra - przeniesienie do strony kalendarza