Programuję swoją przyszłość JELENIA GÓRA...enter (aktualizacja i foto)

Dziś 27 marca 2015 r. o godz. 10.00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbędzie się impreza promująca szkoły ponadgimnazjalne i ich ofertę edukacyjną. Zgłaszajcie drużyny do gry miejskiej!

Jeleniogórski Budżet Obywatelski - ankieta w ramach projektu NGO

W ramach badania opinii mieszkańców stowarzyszenia "Pegaz" i ZAS Sobieszów przygotowało ankietę dla mieszkańców Miasta Jelenia Góra w temacie Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego

Międzynarodowy Dzień Ziemi 22 kwietnia 2015 r.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Miasto Jelenia Góra organizuje akcję pn.: „Moje miasto, czyste miasto”

Wybory do Rady Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry – „Uzdrowisko Cieplice”

Prezydent Jeleniej Góry informuje, iż na dzień 26 kwietnia 2015 r. został wyznaczony termin wyborów do Rady Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry – „Uzdrowisko Cieplice”.

Rozmowa z Prezydentem Miasta (video)

Aglomeracja Jeleniogórska, inwestycje, budżet miasta oraz podsumowanie 100 dni kadencji - to temat rozmowy z Prezydentem Jeleniej Góry Marcinem Zawiłą. Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Samorządowych.

Konkursy na stanowiska kierownicze w edukacji

Prezydent Jeleniej Góry, Marcin Zawiła ogłosił konkursy na obsadę stanowiska dyrektorów niektórych placówek oświatowych, w tych szkołach i przedszkolach, w których kończy się kadencja osobom pełniącym tę funkcję.

Krokusy upiększają miasto

Ponad 80.000 krokusów wysadzono w tzw. pasach drogowych, na trawnikach alei Jana Pawła II, na rondzie w kierunku Zgorzelca i in. Wysadzano je jesienią, a teraz rozkwitają. To pewne novum, że mamy kwiaty tego gatunku w zasięgu wzroku bez potrzeby wysiadania z auta.

Nabór do szkół podstawowych

Miasto Jelenia Góra informuje, że na rok szkolny 2015/2016 nabór do klas I szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto jelenia Góra odbywać się będzie w formie elektronicznej

AMP: Współczesny trening kolarski

Cenna wiedza dla uczestników AMP w kolarstwie górskim. Podczas tegorocznych Akademickich Mistrzostw Polski w XCO odbędzie się seminarium szkoleniowe pt. „Współczesny trening kolarski”.

Elektroniczna rekrutacja do przedszkoli

Elektroniczna rekrutacja do przedszkoli trwa od dnia 23 marca 2015 roku, godz. 8.00 do 09 kwietnia 2015 roku do godz. 15.00, obejmuje wprowadzanie do systemu danych dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną i składanie kart zgłoszenia dziecka do przedszkola pierwszego wyboru.

-A +A
Wybory Cieplice