XIV Ogólnopolski Zlot Miłośników Mitsubishi – "Mitsumaniaki 2016"

Podczas jeleniogórskiej parady samochodów w niedzielę (28.08) planowany jest postój z ekspozycją która potrwa do godziny 13:00

Wyprodukowano pod Śnieżką 2016

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w już 14 Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”. Wystawa odbędzie się w sobotę 27 sierpnia 2016 r. na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze od godz. 11.00 do godz. 18.00.

Sprzątanie Świata – kolejna edycja w naszym mieście!

Ponownie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w Akcji Sprzątanie Świata, która na terenie Jeleniej Góry odbędzie się 16 września 2016 roku. Zachęcamy nieformalne grupy i stowarzyszenia do udziału we wspólnym sprzątaniu!

Maja Włoszczowska wicemistrzynią olimpijską

Maja Włoszczowska na mecie

Maja Włoszczowska zdobyła dzisiaj (20 sierpnia) srebrny medal w kolarstwie górskim podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Po ośmiu latach powtórzyła swój sukces z Igrzysk w Pekinie.

Piknik edukacyjny dla dzieci „Sieciaki.pl na wakacjach

Już 24. sierpnia (środa) w godzinach 10.00–15.00 w Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze odbędzie się piknik edukacyjny dla dzieci „Sieciaki.pl na wakacjach”.

Akcja Segregacja – uczyliśmy się poprzez wspólną zabawę - relacja

W ubiegłą niedzielę (14 sierpnia 2016 roku) na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze  poprzez wspólną zabawę, uczyliśmy się jak segregować odpady! Festyn rodzinny Akcja Segregacja  dostarczył uczestnikom wiele atrakcji, zabaw i konkursów.

Jelenia Góra na Sail Świnoujście 2016

Sali Świnoujście

Przed nami Sail Świnoujście 2016! Jelenia Góra i Karkonosze już po raz trzeci z rzędu będą prezentowały swoją ofertę turystyczną nad Bałtykiem. Stoisko czynne będzie od tego piątku do niedzieli na Wybrzeżu Władysława IV w Świnoujściu. Zapraszamy na - bo warto!

Maja Włoszczowska powalczy o medal

Maja Włoszczowska Kross

W sobotę 20 sierpnia, jeleniogórzanka Maja Włoszczowska powalczy o medal na Igrzyskach Olimpijskich w Rio! Zobaczcie opis trasy, który Maja miała okazję poznać w październiku ubiegłego roku.

Święto Wojska Polskiego w Jeleniej Górze

Miejskie uroczystości Święta Wojska Polskiego,15 sierpnia 2016 roku.

Wspólnie kibicujmy Mai - strefa kibica

Strefa kibica Mai Włoszczowskiej

Maję Włoszczowską w trakcie jej występu na Olimpiadzie w Rio de Janeiro będzie można zobaczyć w Jeleniej Górze, w specjalnie przygotowanej przez Galerię „NOWY RYNEK” strefie kibica.

4500 nowych tablic rejestracyjnych rocznie

Tablica rejestracyjna DJ

Corocznie przybywa w Jeleniej Górze ok. 4,500 nowych tablic rejestracyjnych pojazdów. Nie oznacza to jednak, że dokładnie tyle przybywa pojazdów, bo wprawdzie trend wzrostu ilości aut i jednośladów się utrzymuje od lat, jednak jego tempo jest inne.

PDF Pobierz/Wydrukuj
MZK rozkład