Świętujmy razem 100 lat niepodległości! Odbierz i wywieś biało-czerwoną!

Od 5 do 9 listopada (lub do wyczerpania zapasów) mieszkańcy Jeleniej Góry, jeleniogórskie wspólnoty mieszkaniowe mogą bezpłatnie otrzymać flagi państwowe. Po raz dziewiąty Urząd Miasta Jelenia Góra realizuje kampanię społeczną, której celem jest budowanie postawy patriotycznej i zachęcanie mieszkańców do wspólnego świętowania i wywieszania na swoich domach „biało-czerwonej”. Nadchodzący czas, jest najlepszą do tego okazją świętować przecież będziemy jubileusz 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, którego główne miejskie obchody będą miały miejsce 11 listopada.

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem wszystkie darmowe flagi zostały już wydane!.

By otrzymać flagę należy, z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie na terenie miasta, udać się do magistratu w godzinach pracy urzędu*, do jednego z dwóch punktów:

punktu informacji w Urzędzie Miasta przy ul. Sudeckiej 29

Centrum Obsługi Klienta przy ul. Ptasiej 6

Flagi mają wymiary 70 x 112 cm wydawane są bez drzewca, w który właściciel czy wspólnota musi zaopatrzyć się we własnym zakresie i dostępne są w ograniczonej ilości. Poprzednie akcje cieszyły się dużą popularnością, a przeznaczona pula ulegała wyczerpaniu już po kilku dniach.

Świętujmy razem 100 lat niepodległości Polski!

Godziny pracy Urzędu Miasta Jelenia Góra:

poniedziałek – środa : 7.30-15.30

czwartek: 7.30-16.30