Aleja Wojska Polskiego wkrótce do przebudowy

Miasto Jelenia Góra ogłosiło przetarg na kompleksową przebudowę przestrzeni miejskiej Alei Wojska Polskiego.

Zadanie będzie składać się z dwóch części. Pierwsza to wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”, wraz z przebudową oświetlenia ulicznego, pełniącego funkcję oświetlenia chodników/ doświetlone zostaną przejścia dla pieszych.

Druga część to przebudowa strefy wejściowej do Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze – w tym wykonanie nowego chodnika w rejonie tej placówki kultury.

Zainteresowane podmioty mogą składać oferty do 22 października do godziny 10:00.

Termin zakończenia prac, zgodnie z umową to 25 czerwca 2020 r.

Zadanie to współfinansowane jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020.