Diagnozy współpracy organizacji pozarządowych z instytucjami publicznymi

Fundacja „Jagniątków”, Urząd Miasta Jelenia Góra i Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zapraszają na kolejne spotkanie dotyczące diagnozy współpracy organizacji pozarządowych z instytucjami publicznymi. Mile widziani będą szczególnie Ci przedstawiciele organizacji i jednostek samorządu, którzy nie mieli jeszcze okazji wypowiedzieć się na temat współpracy jeleniogórskich organizacji pozarządowych z administracją samorządową.

Plan spotkania:

1. Omówienie założeń opracowania „Poradnik modelowej współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych”

2. Dyskusja na temat raportu z autodiagnozy współpracy Miasta Jelenia Góra z organizacjami pozarządowymi powstałego jako wynik spotkania, które odbyło się w dniu 24.03.2014 r.

3. Panel dyskusyjny - możliwość zgłaszania uwag i rekomendacji przez każdego uczestnika spotkania

Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia (wtorek) o godzinie 13.00 w sali szkoleniowej Hotelu „Fenix” przy ul. 1 Maja 88 w Jeleniej Górze. Przed spotkaniem uczestnicy będą mieli możliwość przygotować się do dyskusji - scenariusz spotkania oraz materiały informujące o tematach dyskusji zostaną przesłane drogą mailową 25 kwietnia 2014 r.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 22.04.2014 r. (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00) telefonicznie 699 993 047, 75 64 60 222, lub mailowo: lucyna.wojcieska@jagniatkow.org.pl. W związku z ograniczoną liczbą miejsc udział w spotkaniu będzie potwierdzany do dnia 25-go kwietnia (piątek).

Spotkanie poprowadzi dr Agata Bulicz – socjolog, nauczycielka akademicka, trenerka i doradczyni Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, współautorka dokumentów strategicznych m.in. dla jednostek samorządu terytorialnego, ukończyła studia z Samorządu Terytorialnego i Gospodarki Lokalnej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Szkołę Trenerów Modelu Współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi.

Grupa: