Kongres Medycyny Ratunkowej w Jeleniej Górze rozpoczęty!

W Jeleniej Górze rozpoczął się VII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej – 28. Zimowa Konferencja Medycyny Ratunkowej i Intensywnej Terapii. Organizatorem przedsięwzięcia i przewodniczącym komitetu jest wybitny specjalista w tej branży, prof. Juliusz Jakubaszko.
-Mamy ogromną satysfakcję, jako samorząd, że organizatorzy Kongresu wybrali Jelenią Górę jako miejsce jego przeprowadzenia a sam kongres jest jednym z najpoważniejszych medycznych zgromadzeń w tej dziedzinie.

W programie przewidziano m.in. zajęcia warsztatowe czy sesje plenarne, z wieloma ciekawymi tematami.

Zimowa konferencja zostanie wykorzystana również do promowania Jeleniej Góry w świecie medycznym– To specyficzna grupa wyjątkowych specjalistów i ich opinia w ich środowiskach o atrakcjach naszego miasta i regionu będzie z pewnością dobrze odbierana.

Dzisiejszemu oficjalnemu otwarciu towarzyszyła oprawa muzyczna filharmoników z grupy Five Up!

Kongres potrwa do soboty, 23 marca 2019 roku