Seminarium dotyczące funkcjonowania i tworzenia Rad Działalności Pożytku Publicznego

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych z regionu jeleniogórskiego

(powiaty jeleniogórski, kamiennogórski, zgorzelecki, lwówecki, lubański, bolesławiecki, m. Jelenia Góra)

na seminarium dotyczące funkcjonowania i tworzenia Rad Działalności Pożytku Publicznego.

Spotkanie odbędzie się 12 lutego 2015 o godzinie 12:00.

Na spotkanie zapraszamy osoby, które chciałby się dowiedzieć więcej o tym po co są tworzone Rady Działalności Pożytku Publicznego, co trzeba zrobić, aby taką Radę powołać oraz są zainteresowane powołaniem Rady Działalności Pożytku Publicznego w powiecie lub swojej gminie.

Ponadto zostanie przedstawiona oferta bezpłatnego wsparcia dla nowotworzonych i istniejących Rad Działalności Pożytku Publicznego w ramach projektu finansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia przyjmowane są

pod nr telefonu 75 642 20 00 lub mailowo: jeleniagora@rcwip.pl

Zapraszamy!