Spotkanie doradcze - Rozwój osobisty i zespół

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej w ramach projektu: Jeleniogórskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej zaprasza na bezpłatne spotkanie doradcze z zakresu komunikacji pn.: „Rozwój osobisty i zespół”.

Zajęcia będą prowadzone nowatorską metodą z wykorzystaniem japońskiej sztuki walki AIKIDO. Jeśli nie wierzysz, że możliwe jest przekazanie wiedzy teoretycznej z zakresu podstaw komunikacji w tak niekonwencjonalnej formie, zapraszamy zgłoś się już dziś!

Wrażenia jakich będziesz mógł doświadczyć zaskoczą Ciebie samego!!!

Zakres zajęć to m. in.:

• Relacje w grupie na poziomie lider – współpracownik, przetransponowane na zasady etyczne

AIKIDO

• Taktyka osiągania celu na przykładach technik AIKIDO

Dostępne są dwa terminy spotkań:

25.07.2014 r. (piątek) godz. 12:00 – 15:00

31.07.2014 r. (czwartek) godz. 16:00 – 19:00

Miejsce: Dom 7 Marzeń (parter, sala 005), ul. Okrzei 10, 58-500 Jelenia Góra

Z udziału w zajęciach mogą skorzystać przedstawiciele organizacji pozarządowych (liderzy i ich członkowie) z terenu powiatów: bolesławieckiego, jeleniogórskiego, lubańskiego, lwóweckiego, kamiennogórskiego, zgorzeleckiego i miasta Jelenia Góra.

Wybierz dogodny dla siebie termin i zapisz się wypełniając formularz zgłoszeniowy.

• Udział w zajęciach jest bezpłatny.
  • Obowiązuje strój sportowy, wygodny do ćwiczeń.
  • Organizatorzy zapewniają materiały oraz niezapomniane wrażenia.
  • Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszt dojazdu.

Zapisy przyjmuje oraz informacji dodatkowych udziela:

Dariusz Pociecha

e-mail: dariusz.pociecha@fres.org.pl