Spotkanie Zastępcy Prezydenta z juniorkami KPR Jelenia Góra

Z inicjatywy Zastępcy Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Konrada Sikory w miniony piątek odbyło się spotkanie z juniorkami młodszymi i juniorkami Klubu Piłki Ręcznej Jelenia Góra. Zawodniczki, które zakończyły zmagania w ćwierćfinale mistrzostw Polski otrzymały drobne podarunki, a juniorkom młodszym, które już pod koniec miesiąca rywalizować będą w 1/16 finałów mistrzostw Polski w piłce ręcznej w Dopiewie przekazane zostały okolicznościowe koszulki.

Szczypiornistki z kolei dały Zastępcy Prezydenta klubowy kalendarz i piłkę podpisaną przez zawodniczki KPR-u. Wspomniana piłka zgodnie z obietnicą Konrada Sikory trafiła na honorowe miejsce w prezydenckim gabinecie (ostatnie zdjęcie).

Warto odnotować, że w miniony piątek juniorka Zuzanna Szramik obchodziła swoje urodziny. Nie zabrakło życzeń i prezentów od zawodniczek i władz miasta