Wybory Uzupełniające Ławników na kadencję 2016-2019

Informuje się o naborze uzupełniającym kandydatów na ławników do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze, na kadencję 2016-2019

Jelenia Góra w Karkonoszach... 10.SAIL’2018 w Świnoujściu za nami!

W dniach 17-19 sierpnia 2018 r. na zaproszenie Miasta Świnoujście, Jelenia Góra po raz kolejny uczestniczyła w dorocznym święcie ludzi morza i żeglarzy - 10. SAIL Świnoujście, prezentując ofertę turystyczną Miasta i Karkonoszy.

Spotkanie z cyklu W starym kinie

W najbliższą sobotę, 25 sierpnia 2018, o godz. 19.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu „W starym kinie”.

Jelenia Góra w Karkonoszach...po raz kolejny na SAIL w Świnoujściu!

Zapraszamy na stoisko promocyjne, gdzie po raz kolejny będziemy mieli przyjemność zaprezentować ofertę turystyczną Jeleniej Góry i Karkonoszy. Partnerami Miasta Jelenia Góra w tegorocznym SAIL będą: Szklarska Poręba oraz Uzdrowisko Cieplice

Liczyrzepa - Duch Gór

Latem odżywa sprawa opowieści o Liczyrzepie, głównie za sprawą turystów, którzy zaintrygowani są bajkową postacią Ducha Karkonoszy.

Prace remontowe na drodze 365

W okresie dwóch najbliższych weekendów, tj. 14/15 oraz 21/22 sierpnia możemy spodziewać się sporych utrudnień na drodze dojazdowej z Legnicy do Jeleniej Góry.

Zmiany lokalizacji wydziałów Urzędu Miasta

W związku z planowanym na początek września br. rozpoczęciem prac remontowych jeleniogórskiego ratusza informujemy, że w najbliższych dniach dokonane zostaną zmiany lokalizacji wymienionych wydziałów...

Przesłuchanie do grupy teatralnej ZOBACZ USŁYSZANE i SKANOWANIE

Przesłuchanie do międzypokoleniowej grupy teatralnej ZOBACZ USŁYSZANE i SKANOWANIE starych fotografii już w najbliższą sobotę w BWA .

AKCJA SEGREGACJA - zapraszamy na festyn 18.08.2018

Zapraszamy 18 sierpnia br. na jeleniogórski Plac Ratuszowy, gdzie odbędzie się festyn rodzinny AKCJA SEGREGACJA! Od godziny 12:00 poprzez wspólną zabawę, będziemy uczyć się, jak segregować odpady!

Zmiany godzin pracy Urzędu Miasta - 08.08.2018

W związku z wystąpieniem szczególnie uciążliwych warunków pracy spowodowanych wysokimi temperaturami oraz prognozami wskazującymi na dalsze ich utrzymywanie się, został skrócony czas pracy Urzędu Miasta Jelenia Góra.

Źródełko Hipokrene w nowej odsłonie

Miasto Jelenia Góra zleciło oczyszczenie i odtworzenie źródełka Hipokrene w Borowym Jarze. Prace wykonało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. Do źródełka dotrzeć można z trasy rowerowej ER-6.

Zmiany godzin pracy Urzędu Miasta - aktualizacja

Prezydent Miasta podjął decyzję o odwołaniu skróconego czasu pracy w Urzędzie Miasta Jelenia Góra

p w ś c p s n

Program Lato
jbo baner

dopłaty dla rolników 2018

PodatkiDofinansowanie do ogrzewaniaRozkład jazdyCo zrobić z odpadami?