22. Targi Turystyki i Wypoczynku "LATO" w Warszawie

W dniach 21 - 23 kwietnia 2017 r. odbyły się 22. Targi Turystyki i Wypoczynku "LATO" w Warszawie. Miasto Jelenia Góra miało okazję po raz kolejny promować się na wspólnym stoisku z miastem Jablonec nad Nisou w ramach projektu pn „Polsko – czeska promocja miast Jelenia Góra i Jablonec nad Nisou”

Targi Turystyki i Wypoczynku połączone były z 6. Targami Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych "Regionalia". Dzięki połączeniu dwóch imprez możliwe było przedstawienie bogatszej oferty turystycznej oraz produktów regionalnych
z wszystkich stron Polski. Wystawcy z różnych regionów naszego kraju ale także z różnych stron świata przedstawiali bogatą ofertę wakacyjną na 2017 rok.

Miasto Jelenia Góra, podczas targów zaprezentowało swoją wakacyjną ofertę oraz ofertę Karkonoszy. Wielu odwiedzających pytało o możliwość zwiedzania Kotliny Jeleniogórskiej w tym Karpacza czy Szklarskiej Poręby. Doceniono również łatwiejszy dojazd do stolicy Karkonoszy dzięki polepszającej się infrastrukturze drogowej oraz lepszej komunikacji publicznej w tym dojazd Pendolino.

Jelenia Góra była bardzo rozpoznawalna wśród mieszkańców Warszawy. Spowodowane to było uczestnictwem w zeszłorocznych targach TT Warsaw, na których również była prezentowana oferta turystyczna miasta.

Unia