Poprzez muzykę ku przyjaźni ... poprzez przyjaźń ku muzyce

W środę 12 sierpnia o godz. 19.00 zapraszamy do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze - Cieplicach na wspaniałe wydarzenie muzyczne.

Koncert Międzynarodowego Stowarzyszenia  Muzycznego pn: "Poprzez muzykę ku przyjaźni ... poprzez przyjaźń ku muzyce" odbywa się w ramach 23 już edycji międzynarodowego projektu muzycznego. Celem  jest nie tylko zgłębianie wiedzy muzycznej oraz wspólne muzykowanie, ale również promowanie przyjaźni między narodami oraz poznawanie kultury państw/miast uczestniczących w projekcie.

Projekt skupia  około 100  młodych muzyków (10 – 20 lat) którzy w wybranym kraju (Polska, Włochy , Niemcy) spędzają razem czas i muzykują.

Finałem 10 – dniowych spotkań są wspólne koncerty w wybranych europejskich miastach.

Młodzież uczestnicząca w Projekcie pochodzi z 6 następujących krajów: Polska, Niemcy, Austria, Włochy, Łotwy i Rosja.

Grupa: