Wybory do Rady Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry – „Uzdrowisko Cieplice”

Prezydent Jeleniej Góry informuje, iż na dzień 26 kwietnia 2015 r. został wyznaczony termin wyborów do Rady Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry – „Uzdrowisko Cieplice”.

Czynne i bierne prawo wyborcze mają osoby pełnoletnie, które najpóźniej w dniu wyborów kończą 18 lat i stale zamieszkują na terenie Jednostki Pomocniczej „Uzdrowisko Cieplice” oraz figurują, na dzień wyborów, w rejestrze wyborców Miasta Jelenia Góra.

Wybory Cieplice

Zachęcam wszystkich uprawnionych mieszkańców do wzięcia udziału w wyborach Rady Jednostki Pomocniczej „Uzdrowisko Cieplice” – mówi Prezydent Marcin Zawiła Im więcej z nas weźmie udział w głosowaniu, tym bardziej obiektywny będzie wybór, a w konsekwencji – tym bardziej racjonalne będą działania Rady, która w strukturze organów samorządowych Jeleniej Góry jest niezwykle ważnym ogniwem. Rada współdecyduje bowiem o ważnych sprawach dla Uzdrowiska, będącego wyjątkową częścią Jeleniej Góry, decydującą w znacznym stopniu o skali i dynamice promocji całego miasta.