MDK „Jelonek” i Miejski Ośrodek Sportu, połączą czy nie połączą?

Idea połączenia MDK „Jelonek” i Miejskiego Ośrodka Sportu była w ostatnim okresie przedmiotem kilku analiz.

XII Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych Ikar 2016

Na plac Ratuszowy, po raz trzeci już zjechały zabytkowe auta marki Mercedes, Porsche, DKW, Renault, Citroen.

Współpraca w zakresie zatrudnienia osób pozbawionych wolności

Współpraca w zakresie zatrudnienia osób pozbawionych wolności, które mogą podjąć pracę przy pracach porządkowych, ogólnobudowlanych, remontowych

Utrudnienia w ruchu w związku z przebudową magistrali ciepłowniczej

związku z planowanymi pracami związanymi z przebudową magistrali ciepłowniczej „Malczewskiego” z estakady napowietrznej do gruntu w dniu 24.06.2016 ...

Spotkanie informacyjne z zakresu zgodności projektów ze Strategią Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Jeleniogórskiej

28. czerwca 2016 w Książnicy Karkonoskiej odbędzie się spotkanie informacyjne z zakresu zgodności projektów ze Strategią Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Jeleniogórskiej

Komunikat Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW - Upał

prognozuje się temperaturę maksymalną od 30 ˚C do 34˚C, tylko w niedzielę 26.06. na zachodzie województwa temperatura maksymalna od

III Zawody w Strażackiej Piłce Wodnej o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry

W dniu 25 czerwca 2016r. w godz. od 10.00 do 15.00, na Błoniach pod Wzgórzem Kościuszki w Jeleniej Górze odbędzie się

Zdarzenie artystyczne wokół książki rozmów z Adamem Hanuszkiewiczem.

”Reszta jest monologiem” to zapis niekonwencjonalnej rozmowy wybitnego inscenizatora polskiego teatru z Renatą Dymną – reżyserem, teatrologiem i kierownikiem literackim Teatru Nowego w Warszawie oraz Januszem B.Roszkowskim – tłumaczem literatury szwedzkiej, poetą i prozaikiem.

IV Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych "Ikar" 2016

Izerokarkonoski Klub Auto Retro z siedzibą w Świeradowie-Zdroju jest stowarzyszeniem, członkiem rzeczywistym Polskiego Związku Motorowego zrzeszającym sympatyków zabytkowej motoryzacji.

Wizyta delegacji z miasta partnerskiego Changzhou

Delegacja

W dniach 16 - 17 czerwca przebywała w Jeleniej Górze delegacja z miasta partnerskiego CHANGZHOU.  Tym razem goście byli szczególnie zainteresowani naszymi doświadczeniami w kwestii renowacji zabytków oraz późniejszym ich przystosowaniem do pełnienia funkcji użytkowych w infrastrukturze miasta.

Komunikat Biura Rzeczy Znalezionych

W dniu 9 czerwca 2016r. do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano Iphone firmy Apple, znaleziony w dniu 6 maja 2016r. na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze.

Komunikat Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW - Burze 15.06.2016

Burza

Miejscami prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm oraz porywami wiatru około 60 km/h.

PDF Pobierz/Wydrukuj

MZK rozkład

Oferta Wakacyjna

Baner do głosowania w akcji "Podwórko Nivea"