70 lat temu w Jeleniej Górze zaczęła się Polska

Seminarium poświęcone upamiętnieniu rocznicy migracji ludności i budowaniu po II wojnie światowej państwowości polskiej na ziemiach odzyskanych.

Jeleniogórskie Targi Organizacji Pozarządowych

Ponad 40 wystawców- fundacje, stowarzyszenia, jednostki budżetowe miasta m.in.: straż pożarna, Filharmonia czy Książnica Karkonoska przygotowały dla mieszkańców miasta szereg atrakcji w ramach wspólnych działań sektora publicznego i pozarządowego

Wielkie Święto na 44 wyspach

Dla wszytkich turystów w tym również dla jeleniogórzan przybywających w czerwcu w mieście partnerskim Świnoujście, nadmorski kurort przygotował czykl imprez

Przebudowa ulicy Okrzei

Firma „KAMA” z Mysłakowic wygrała przetarg na przebudowę ulicy Okrzei w Jeleniej Górze. Roboty będą odbywać się na odcinku od skrzyżowania z ul. 1 Maja do krzyżówki z ulicą Klonowica

Cyfryzacja procedur

Cyfryzacja procedur przy załatwianiu różnych spraw w Urzędzie Miejskim postępuje szybko i sukcesywnie wdrażane są kolejne ułatwienia dla Klientów, niemniej są ludzie, którzy swoimi potrzebami wyprzedzają ten proces.

Nabór do gimnazjów

Do 25 czerwca 2015 r. przy pomocy witryny www.jeleniagora-gim.edu.com.pl trwać będzie elektroniczny nabór do gimnazjów jeleniogórskich. Obwody gimnazjów publicznych określiła uchwałą Rada Miejska i dzieci tam mieszkające mają pierwszeństwo w procedurze przyjęcia.

Młodziczki KRP-u nagrodzone

Wczoraj (20.05.) Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła wręczył medale zawodniczkom KPR Jelenia Góra. Młodziczki KPR-u zdobyły niedawno mistrzostwo Dolnego Śląska.

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Jeleniej Górze oraz Zdrojowy Teatr Animacji zapraszają w sobotę w godz. 10.00 – 13.00 na Festyn z okazji Dnia Dziecka.

Europejski Dzień Parków Narodowych w KPN

Karkonoski Park Narodowy zaprasza 24 maja 2015 roku na dzień drzwi otwartych w ramach EUROPEJSKIEGO DNIA PARKÓW NARODOWYCH

Wybory: transport dla osób z niepełnosprawnością

W niedzielę 24 maja br przeprowadzona zostanie II tura wyborów na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Podobnie jak przy pierwszej turze, Miasto Jelenia Góra zapewnia wyborcom z niepełnosprawnością ruchową bezpłatny transport do lokalu wyborczego.

-A +A
8. Festiwal Reżyserii Filmowej - przeniesienie do plakatu w formie obrazka
Reklama 42. Wiosny Cieplickiej - link do szczegółów wydarzenia
Kalendarz imprez Miasta Jelenia Góra - przeniesienie do strony kalendarza