Już od dziś mieszkańcy Jeleniej Góry mogą wybierać zwycięzców w programie „Decydujesz, pomagamy”

Do 4 kwietnia mieszkańcy Jeleniej Góry będą decydować, jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”.

V Półmaraton Jeleniogórski już 1 maja

Biegowa wiosna wkrótce rozkwitnie na dobre, a jeśli ktoś jeszcze nie zaplanował aktywnego spędzenia długiego majowego weekendu, to pierwszomajowa propozycja Półmaratonu Jeleniogórskiego jest w sam raz.

Szkolenie dla osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej

Szkolenie - "Przedsiębiorcą być! Formalne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania".

Międzynarodowe Targi Turystyczne w Jabloncu nad Nisou "Euroregion Tour 2017"

JG w Karkonoszach

W dniach 17-18 marca odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne w Jabloncu nad Nisou "Euroregion Tour 2017". Miasto Jelenia Góra promowane była po raz kolejny na wspólnym stoisku wraz z Czeskim partner Jablonec nad Nisou

Zaproszenie do udziału w pracach Komisji Konkursowej

Jeleń

Prezydent Miasta Jeleniej Góry zaprasza do udziału w pracach Komisji Konkursowej oceniającej oferty złożone na realizację zadań publicznych z turystyki i krajoznawstwa w mieście Jelenia Góra.

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku 2017

Dzieci z woj. dolnośląskiego będą miały szansę zagrania na PGE Narodowym. Rozpoczynają się finały wojewódzkie największego turnieju dla dzieci w Europie. Zgłoszenia

Dolnośląska Akademia Samorządu 2017 wystartowała

Zapraszamy młodych Dolnoślązaków do udziału w konkursie "Dolnośląska Akademia Samorządu 2017".

Wyniki głosowania w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2017

Na stronie Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2017 opublikowano wyniki głosowania na zgłoszone projekty

15 marca - światowy dzień konsumenta

W Polsce, Światowy Dzień Konsumenta, obchodzony jest oficjalnie od 2000 r. i ma na celu rozwijanie świadomości i ochronę interesów konsumenckich.

Podziemne pojemniki do segregacji odpadów – wydawanie kart dostępu

Uruchomiono podziemne pojemniki do segregacji odpadów komunalnych zlokalizowane przy ul. Jasnej w Jeleniej Górze

Zakończono wydawanie kart sterylizacji - sterylizacja / kastracja wolno żyjących kotów z terenu Jeleniej Góry w 2017 r.

Celem akcji jest zapobieganie niekontrolowanemu przyrostowi populacji tych zwierząt w mieście. Wydawanie kart rozpocznie się od dnia 07.03.2017 r. od godz. 9.00 w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, ul. Sudecka 29, 58-500 Jelenia Góra pok. 58.