FIO 2015 – zapraszamy na bezpłatne doradztwo

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza do udziału w bezpłatnym doradztwie „FIO 2015 – zasady przyznawania dotacji”. Zapraszamy na praktyczne spotkania z doradcą dotyczące zasad przyznawania dotacji oraz wypełniania oferty na rok 2015. Na spotkaniu będzie można zapoznać się z wytycznymi zawartymi w ogłaszanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki społecznej konkursie, skonsultować pomysł na projekt, stworzyć fiszkę projektową.

Terminy spotkań doradczych ustalane będą indywidualnie.

Do udziału w doradztwie „FIO 2015 –  zasady przyznawania dotacji”, zapraszamy przedstawicieli/przedstawicielki organizacji pozarządowych mających swoją siedzibę na terenie następujących powiatów: lubański, zgorzelecki, bolesławiecki, kamiennogórski jeleniogórski, m. Jelenia Góra

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych

ul. Okrzei 10, 58-500 Jelenia Góra