Współpraca organizacji pozarządowych z Miastem Jelenia Góra – zaproszenie na szkolenie

Fundacja „Jagniątków”, Miasto Jelenia Góra oraz Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza na bezpłatne dwudniowe szkolenie dotyczące „Modelowej współpracy administracji publicznej  i organizacji pozarządowych”, organizowane w dniach 25-26 sierpnia 2014 r. w Karpaczu w Pensjonacie TOREJA przy ul. Sarniej 4.

Celem szkolenia jest poznanie możliwości  i mechanizmów doskonalenia lub rozszerzenia  współpracy pomiędzy organizacjami pozarządowymi a Miastem Jelenia Góra i jego jednostkami organizacyjnymi.

Szkolenie skierowane jest do osób reprezentujących jednostki organizacyjne miasta Jelenia Góra (przedstawiciele wydziałów Urzędu Miasta Jelenia Góra, MDK-u, JCK-u, MOPS-u, DPS-u, BWA, szpitali, itp.)  oraz wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie miasta Jelenia Góra.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy przesyłać (na specjalnym formularzu dołączonym do wiadomości) do 15 sierpnia mailem na adres lucyna.wojcieska@jagniatkow.org.pl, faksem pod nr 75/646 02 22 lub dostarczyć do biura organizatora.

Szkolenie jest organizowane w związku z realizacją projektu pn. „Modelowa współpraca administracji publicznej i organizacji pozarządowych w Jeleniej Górze” . Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Grupa: