Zapraszamy na debatę

Jubileusz 30 lat istnienia polskiego samorządu jest jedną z najradośniejszych rocznic, jaka mogła się przydarzyć Polsce i Polakom

Informacja Nadleśnictwa Śnieżka

Nadleśnictwo „Śnieżka” informuje że w dniu 19.08.2019 szlak od schroniska Szwajcarka (Karpniki) do Przełączki

AKCJA SEGREGACJA - zapraszamy na festyn 17.08.2019

Zapraszamy 17 sierpnia br. na jeleniogórski Plac Ratuszowy, gdzie odbędzie się festyn rodzinny AKCJA SEGREGACJA!

Kwiaty za elektroodpady już w najbliższą sobotę!

Zachęcamy mieszkańców naszego miasta do przeprowadzenia domowych porządków. Wszyscy, którzy przyniosą do mobilnego PSZOKa zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny otrzymają sadzonki kwiatów.

Ankieta dla użytkowników Facebooka

Zapraszamy do skorzystania z ankiety, która dostępna jest na profilu Facebook Prezydenta Miasta Jeleniej Góry.

Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez firmę Compensa

Jutro (sobota, 10.08.) od godziny 10:00 do 17:00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbędzie się impreza zatytułowana Strefa Bezpieczeństwa Compensy.

Nowe stawki za odbiór odpadów

Prezydent Miasta Jeleniej Góry zawiadamia, na podstawie art. 6m ust. 2a ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach

Nabór kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Prezydent Miasta Jeleniej Góry informuje o możliwości zgłaszania przez organizacje pozarządowe i fundacje działające na terenie Miasta Jeleniej Góry

Święto Wojska Polskiego w Jeleniej Górze

Prezydent Miasta Jeleniej Góry, Jeleniogórskie Stowarzyszenie Żołnierzy Radiotechników RADAR oraz Związek Żołnierzy Wojska Polskiego zapraszają na uroczystości Święta Wojska Polskiego

Mapa tras Single Track w wersji papierowej

Informujemy, że w godzinach otwarcia Karkonoskiej Informacji Turystycznej na Placu Ratuszowym można bezpłatnie w formie papierowej otrzymać mapki Pasma Rowerowego Olbrzymy czyli Singletracków Karkonoskich.

Syreny alarmowe w 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia, o godz. 17.00 - znanej w historii jako godzina "W" - tj. o godzinie wybuchu Powstania Warszawskiego w 1944 roku, na obszarze Miasta Jeleniej Góry odezwą się syreny alarmowe.