Program „Czyste Powietrze” spotkanie informacyjne

Zapraszamy mieszkańców miasta Jelenia Góra, właścicieli domków jednorodzinnych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 25.06.2021 r. o godzinie 12:00 w Sali Rajców w Jeleniogórskim Ratuszu.

Przyjdź na spotkanie informacyjne, na którym dowiesz się:

• na jakie inwestycje możesz ubiegać c się o dotację

• jakie nowe możliwości dofinansowania wprowadziły zmiany w regulaminie programu

• jakie dokumenty musisz obowiązkowo dołączyć do wniosku o dofinansowanie

• jakie działania prowadzi gminny Punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste Powietrze”

• oraz uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące programu

Z uwagi na obowiązujące reżimy sanitarne i ograniczoną liczbę miejsc, prosimy wszystkich zainteresowanych o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 75 75 49 855 lub mailowy na adres: agajdamowicz@jeleniagora.pl w celu zapisania się na spotkanie.

W przypadku dużego zainteresowania będzie możliwość zorganizowania spotkania również w późniejszym terminie.