Aktywne Lato z Radiem ZET w Termach Cieplickich

Już w najbliższą niedzielę (28. lipca) na terenie Term Cieplickich, przy basenach zewnętrznych powstanie plenerowe miasteczko Radia Zet.  Ta popularna ogólnopolska stacja odwiedzi Jelenią Górę w ramach akcji Aktywne Lato z Radiem Zet. Na miejscu nie zabraknie gier, zabaw dla rodzin z dziećmi, konkursów z nagrodami oraz specjalnych gości.

Prowadzącą program będzie Agnieszka Kołodziejska. Relacje antenowe z tego wydarzenia usłyszeć będzie można w niedzielę między 9:00 a 15:00. Dla wszystkich, którzy zdecydują się bawić razem z nami w miasteczku Radia Zet mamy specjalną niespodziankę – w tym dniu na hasło „Radio Zet” klienci Term Cieplickich otrzymają 10% zniżki na każdy rodzaj biletu.

Jelenia Góra znalazła się wśród 11 polskich miast, które przez te wakacje odwiedzi Radio ZET, aby razem ze słuchaczami aktywnie spędzić czas.

radio zet Jelenia Góra

Do zobaczenia i do usłyszenia!