Bezpłatne wydawnictwa Urzędu Miasta Jelenia Góra

Drodzy Mieszkańcy i Turyści! W celu przybliżenia Państwu atrakcyjności turystycznej Jeleniej Góry oraz pragnąc zachęcić Państwa do aktywnego spędzania czasu i poznawania urokliwych zakątków regionu, Miasto Jelenia Góra przygotowało broszury informacyjno-turystyczne.  Wśród wydanych przez Miasto Jelenia Góra folderów możecie Państwo znaleźć:

1. "Jelenia Góra... kulturalnie i aktywnie w weekend"
  2. "Wędrówki Jeleniogórskim Traktem Śródmiejskim"
  3. "Jelenia Góra Aktywnie. Propozycje tras wycieczek rowerowych i nordic walking"
  4. "Szlakiem wież widokowych pogranicza polsko-czeskiego"
  5. "Jelenia Góra ...spacery po mieście i wycieczki po najbliższej okolicy"

"Jelenia Góra... kulturalnie i aktywnie w weekend" "Wędrówki Jeleniogórskim Traktem Śródmiejskim" "Jelenia Góra Aktywnie. Propozycje tras wycieczek rowerowych i nordic walking" "Szlakiem wież widokowych pogranicza polsko-czeskiego" "Jelenia Góra ...spacery po mieście i wycieczki po najbliższej okolicy"
w r w s

Informujemy że wydawnictwa w formie drukowaniej dostępne są bezpłatnie (nakład ograniczony) w Karkonoskiej Informacji Turystycznej przy Placu Ratuszowym 6/7 oraz w Punkcie Informacji Turystycznej Biura Turystycznego "Korona" znajdującego się na Placu Piastowskim 36 w Cieplicach. Zachęcamy Państwa do pobrania wersji cyfrowej lub przeglądania broszury bezpośrednio na naszej stronie internetowej, materiały znajdują się pod tym linkiem.