Finał konkursu Jeleniogórzanin Bez Barier

Stowarzyszenie Osób Przewlekle Chorych POMOCNA DŁOŃ w niedziele, 7 grudnia zorganizowało w JCK spotkanie w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W Czasie obchodów wręczono nagrodę i wyróżnienia w konkursie "Jeleniogórzanin Bez Barier".
Konkurs „Jeleniogórzanin bez barier” jest konkursem cyklicznym, ogłaszanym co rocznie przez Prezydenta Miasta Jeleniej Góry przy współudziale Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Celem konkursu jest promowanie postaw osób przełamujących bariery i stereotypy dotyczące niepełnosprawności, osób które mogą być wzorem postępowania dla innych.

Główną nagrodę i tytuł "Jeleniogórzanki Bez Barier" otzymała Lucyna Kornobys. W imieniu Pani Lucyny nagrodę odebrala Pani Sylwia Myślicka. Wyrożnienia przyznano : Pani Ewie Grabowskiej i Panu Jerzemu Mendrykowi