Forum Inicjatyw Pozarządowych (5-6 czerwca)

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się  w dniach 5-6 czerwca 2014 r. w Jeleniej Górze.

W ramach Forum Inicjatyw Pozarządowych (FIP)  odbędą się następujące  wydarzenia: 

• Otwarcie Domu 7 marzeń- ośrodka wsparcia aktywności lokalnej i organizacji pozarządowych

• Forum Inicjatyw Pozarządowych (FIP), 

• Forum wojewódzkie Rad Działalności Pożytku Publicznego z Dolnego Śląska, 

• Piknik Organizacji Pozarządowych z Jeleniej Góry.

Wydarzenia, które odbędą się z początkiem czerwca zakorzenione są w tematyce związanej z rozwojem sektora organizacji pozarządowych. Podczas Forum Inicjatyw Pozarządowych będą mieli Państwo okazję przyjrzeć się, zgłębić i wypowiedzieć w tematyce ,,zmiany pokoleniowej’’ w organizacjach, liderstwa, rozwoju zawodowego, czerpania z tradycji i historii w kontekście rozwoju organizacji i roli sektora w rozwoju kraju.Drugi dzień dedykowany jest członkom Rad Działalności Pożytku Publicznego (RDPP) z terenu Dolnego Śląska. Zapraszamy Państwa do dyskusji nad rolą Rad w rozwoju dialogu społecznego. Podczas Forum wojewódzkiego Rad Działalności Pożytku Publicznego przedstawimy dobre praktyki i inspiracje. Wypracowane podczas FIP rekomendacje stanowić będą wkład do Ogólnopolskiej Strategii Rozwoju III Sektora.

Zapraszamy do zgłaszania się na formularzu zgłoszeniowym lub telefonicznie pod nr: 75 642 20 00 do Pauliny Dobrowolskiej (RCWiP). Rekrutacja trwa do 27 maja.

Dla osób zainteresowanych udziałem w obydwu dniach, zapewniamy nocleg. Liczba noclegów jest ograniczona, prosimy o jak najszybsze zgłaszanie zapotrzebowania. O zakwalifikowaniu się na wydarzenia w ramach Forum Inicjatyw Pozarządowych będziemy informować drogą mailową, na podane przez Państwa adresy w formularzu zgłoszeniowym.

Materiały dla uczestników będą wysyłane drogą mailową, a także na dedykowanych portalach: www.strategiaIIIsektora.ngo.pl,www.radypozytku.ngo.pl

Gospodarzami wydarzeń w ramach Forum Inicjatyw Pozarządowych są: Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta, Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej, Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Jeleniogórska Rada Działalności Pożytku Publicznego.

Forum Inicjatyw Pozarządowych organizowane w ramach projektu Ogólnopolska Debata-III Sektor dla Polski realizowanego w ramach Programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Forum wojewódzkie Rad Działalności Pożytku Publicznego z Dolnego Śląska organizowane w ramach projektu Modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program Forum

 

Kalendarz FB