Forum Inicjatyw Pozarządowych w Jeleniej Górze

Serdecznie zapraszamy na Forum Inicjatyw Pozarządowych (FIP) w dniach 5-6 czerwca w Jeleniej Górze

W ramach FIP odbędą się następujące wydarzenia:

  • Otwarcie Domu 7 marzeń - ośrodka wsparcia aktywności lokalnej i organizacji pozarządowych,
  • Forum Inicjatyw Pozarządowych (FIP),
  • Forum wojewódzkie Rad Działalności Pożytku Publicznego z Dolnego Śląska,
  • Piknik Organizacji Pozarządowych z Jeleniej Góry.

Wydarzenia, które odbędą się z początkiem czerwca zakorzenione są w tematyce związanej z rozwojem sektora organizacji pozarządowych. Podczas Forum Inicjatyw Pozarządowych będą mieli Państwo okazję przyjrzeć się, zgłębić i wypowiedzieć w tematyce ,,zmiany pokoleniowej’’ w organizacjach, liderstwa, rozwoju zawodowego, czerpania z tradycji i historii w kontekście rozwoju organizacji i roli sektora w rozwoju kraju.Drugi dzień dedykowany jest członkom Rad Działalności Pożytku Publicznego (RDPP) z terenu Dolnego Śląska. Zapraszamy Państwa do dyskusji nad rolą Rad w rozwoju dialogu społecznego. Podczas Forum wojewódzkiego Rad Działalności Pożytku Publicznego przedstawimy dobre praktyki i inspiracje. Wypracowane podczas FIP rekomendacje stanowić będą wkład do Ogólnopolskiej Strategii Rozwoju III Sektora.

Zapraszamy do zgłaszania się na formularzu zgłoszeniowym dostępnym on-line:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
PROGRAM

lub telefonicznie pod nr: 75 642 20 00 do Pauliny Dobrowolskiej.

Rekrutacja trwa do 27 maja.

Dla osób zainteresowanych udziałem w obydwu dniach, zapewniamy nocleg. Liczba noclegów jest ograniczona, prosimy o jak najszybsze zgłaszanie zapotrzebowania. O zakwalifikowaniu się na wydarzenia w ramach Forum Inicjatyw Pozarządowych będziemy informować drogą mailową, na podane przez Państwa adresy w formularzu zgłoszeniowym.

Materiały dla uczestników będą wysyłane drogą mailową, a także na dedykowanych portalach:

www.strategiaIIIsektora.ngo.pl

www.radypozytku.ngo.pl

Gospodarzami wydarzeń w ramach Forum Inicjatyw Pozarządowych są: Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta, Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej, Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Jeleniogórska Rada Działalności Pożytku Publicznego. Forum Inicjatyw Pozarządowych organizowane w ramach projektu Ogólnopolska Debata-III Sektor dla Polski realizowanego w ramach Programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Forum wojewódzkie Rad Działalności Pożytku Publicznego z Dolnego Śląska organizowane w ramach projektu Modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

RCWIP

 

Kalendarz FB