Jelenia Góra na Sail Świnoujście 2016

Zapraszamy na stoisko promocyjne, na którym już po raz trzeci z rzędu będzie prezentowana oferta turystyczna Jeleniej Góry i Karkonoszy. Na odwiedzających czekają atrakcyjne nagrody! Stoisko czynne będzie od tego piątku do niedzieli na Wybrzeżu Władysława IV podczas Sail Świnoujście 2016. Wpadajcie, bo warto!

Odwiedzający stoisko Jeleniej Góry i Karkonoszy będą mogli uzyskać informacje o bazie noclegowej, atrakcjach turystycznych, imprezach organizowanych w mieście i regionie, trasach rowerowych i narciarskich, a także o kolejnym Biegu Piastów w 2017 r.

Zaprezentujemy także oferty usług rehabilitacyjno-leczniczych i rekreacyjnych w Cieplicach.

Na uczestnikó konkursów wiedzy o Jeleniej Górze i Karkonoszach - czekają atrakcyjne nagrody!

Partnerami Miasta Jelenia Góra w tegorocznym SAIL są: Powiat Jeleniogórski - reprezentowany będzie przez Szklarską Porębę; Uzdrowisko Cieplice oraz Stowarzyszenie Bieg Piastów.