Jelenia Góra w Zielonej Górze

W dniach 8 - 9 września 2018 r. Jelenia Góra po raz kolejny uczestniczyła w Winobraniu odbywającym się w Zielonej Górze, prezentując ofertę turystyczną Miasta oraz Karkonoszy.

Dni Zielonej Góry - Winobranie odbywa się w dniach 8 - 16 września. W tym czasie, w centrum miasta funkcjonuje miasteczko winiarskie, organizowane są wycieczki do winnic, rejsy po Odrze i Obrzycy, odbywa się koncerty a także wiele innych atrakcji.

Miasto Jelenia Góra wraz ze swoim partnerem – Uzdrowiskiem Cieplice przygotowało stoisko promocyjne, które umiejscowione było tuż przy głównej scenie "Winobrania". Na stanowisku udostępniono materiały informacyjne z ofertą Jeleniej Góry, Uzdrowiska Cieplice oraz z regionu Karkonoszy.

Odwiedzający stoisko zainteresowani byli przede wszystkim materiałami dotyczącymi nowych atrakcji, bazy noclegowej, imprez, Doliny Pałaców i Ogrodów oraz ofertą Uzdrowiska Cieplice, Miasta Szklarskiej Poręby i Miasta Karpacz.