Jeleniogórskie Questy - zagraj i poznaj miasto

W czwartek (21 listopada) nastąpiła oficjalna inauguracja gry miejskiej Jeleniogórskie Questy.

Aplikację wypróbował m.in. prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, a także osoby zajmujące się turystyką oraz promocją z naszego miasta i okolic. Byli także przedstawiciele Jablonca – czeskiego partnera projektu. Jeleniogórskie Questy to aplikacja, dzięki której możemy w atrakcyjny sposób poznać historię Jeleniej Góry. W zasadzie są to dwie gry: jedna w centrum Jeleniej Góry, druga w Cieplicach. Uczestnicy chodzą od punktu do punktu, rozwiązując zadania i przy okazji poznając historię miasta. Na tych, którzy przejdą grę, czeka nagroda – pamiątkowa moneta okolicznościowa. Więcej o grze pisaliśmy TUTAJ.

22.11.2019r.