Jeleniogórskie Wzorce Konsultacji Społecznych - Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Wyobraźmy sobie miasto Jelenią Górę jako system powiązanych ze sobą elementów, o wyraźnych, nie tylko terytorialnych, ale również społecznych, gospodarczych i kulturowych granicach. Przestrzeń, w której powinni nie tylko „zmieścić się” wszyscy jej mieszkańcy, ale również tak ułożyć relacje między sobą, aby nie tylko ze sobą współistnieć, ale również współpracować!

Jeśli jesteś przedstawicielem/ką jeleniogórskich organizacji pozarządowych bądź  administracji publicznej (np. biblioteki, szkoły, ośrodka pomocy społecznej)

Ta informacja jest  właśnie dla Ciebie!

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Urząd Miasta Jelenia Góra zapraszają na spotkanie informacyjne  na którym dowiesz się:

• co oferujemy w ramach naszych działań projektowych

• czym jest Model Współpracy Administracji Publicznej i Organizacji Pozarządowej

• jak wygląda wzorowa  współpraca administracji publicznej z lokalnymi organizacjami  pozarządowymi (tzw. „dobre praktyki”)

• jak wygląda współpraca z organizacjami pozarządowymi oczami urzędnika z Urzędu Miasta Jelenia Góra

• jak wygląda współpraca z Urzędem Miasta Jelenia Góra oczami przedstawicieli organizacji pozarządowych (panel dyskusyjny)

Spotkanie odbędzie się 30 stycznia (czwartek) 2014 r.  w Urzędzie Miasta Jelenia Góra Plac Ratuszowy 58, sala nr 15 o godz. 14.00

Zapraszamy wszystkich chętnych, dla których ważna jest współpraca samorządu i organizacji pozarządowych umożliwiająca tworzenie społeczeństwa obywatelskiego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Prosimy o zgłaszanie swojej obecności na adres: ewa.panczak@rcwip.pl, do 24 stycznia 2014 r. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 075 642 20 01

Grupa: