Warsztat biznesowy dla organizacji pozarządowych

Każda organizacja (również pozarządowa) działając prowadzi jakąś gospodarkę. Gospodaruje funduszami, zasobami (materialnymi i niematerialnymi), potencjałem wiedzy i informacji. Nawet prowadząc działalność non profit musi mieć na celu niedopuszczenie do powstania straty. Czyż taka sytuacja w swej istocie różni się od roli przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą? Czy podjęcie przez organizację pozarządową działalności komercyjnej wymaga istotnie większych kompetencji i szczególnych doświadczeń? Przekonacie się ,że…..nie! Zobowiązujemy się dowieść tego podczas warsztatu. Podczas warsztatu będziecie mogli opracować ofertę swojej organizacji w kontekście jej misji i wizji; zastanowić się nad produktami i usługami, przeanalizujecie jej słabe i mocne strony; opracujecie produkty/usługi możliwe do realizacji, przeprowadzicie kompozycje marketingowe (marketing mix) dla wygenerowanych projektów/pomysłów. Warsztat jest współorganizowany we współpracy z Wydziałem Dialogu Społecznego Urzędu Miasta Jelenia Góra.

UCZESTNICY: Warsztat jest skierowany do organizacji pozarządowych z subregionu jeleniogórskiego z powiatów: bolesławieckiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego oraz m. Jelenia Góra.

PROWADZĄCY: Dariusz Hac, Dyplom Master of Business Administration, The Nottingham Trent University, mgr ekonomii Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, Studia Podypomowe WSB Poznań, członek rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Dwudziestoletnia praktyka menadżerska w firmach różnej skali: KGHM Polska Miedź SA, WM Łabędy SA. Obecnie Dyrektor projektu Zdrowie w Fundacji Rosa.

KOSZT WARSZTATU: całkowicie bezpłatnie
CZAS/MIEJSCE: 16- 17 grudnia 2013, w godzinach.: 09.00-16.00, Urząd Miasta Jelenia Góra, ul. Sudecka 29, sala nr 12, I piętro.
WYŻYWIENIE: podczas warsztatu zapewniamy przerwy na kawę, herbatę i drobny poczęstunek. Nie zapewniamy obiadu.

Zgłoszenia na warsztat są przyjmowane do 12 grudnia 2013 do godziny 10.00. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem w warsztacie i chcesz zgłosić swój udział wypełnij formularz.
Więcej informacji pod numerem: 75 642 20 00.

Grupa: