Zapraszamy do akcji "Sprzątanie Świata" 21-22 września

Już po raz 21 rusza największa ekologiczna akcja ekologiczna   „SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2014” Celem tegorocznej kampanii jest zwrócenie uwagi na osobisty wpływ każdego Polaka na środowisko przyrodnicze poprzez unikania tworzenia odpadów i selektywną zbiórkę odpadów.

Zwracamy się z apelem do szkół i innych placówek oświatowych, firm, organizacji pozarządowych, a także osoby prywatne do włączenia się do akcji. Zapraszamy do posprzątania wybranych przez siebie terenów  (obszar wokół przedszkola, szkoły, placu zabaw itp.)

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Jelenia Góra zabezpiecza uczestnikom akcji worki i rękawice – odbiór w dniach 17-18 września 2014 roku w godzinach od 9oo-14oo  w siedzibie Wydziału – ulica Sudecka 29, II piętro pokój nr 55.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcji prosimy o kontakt do dnia 09 września 2014 r. z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Jelenia Góra, ul. Sudecka 29, telefon 75-75-46-223 i 75-75-46-333  lub e-mail lwitkowiak@jeleniagora.pl

celem:

 zgłoszenia udziału w akcji

 określenia rejonu sprzątania

 pobrania worków na śmieci i rękawic

 uzgodnienia miejsc składowania zebranych śmieci