Zaproszenie na inaugurację projektu współpracy NGO z instytucjami publicznymi

Fundacja „Jagniątków”, Urząd Miasta Jelenia Góra i Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zapraszają na spotkanie  dotyczące współpracy organizacji pozarządowych z instytucjami publicznymi.

Celem spotkania jest ocena dotychczasowej współpracy jeleniogórskich organizacji pozarządowych z administracją samorządową poprzez:

• omówienie stanu dotychczasowej współpracy - dyskusja, wymiana doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych  i administracji publicznej (Zygmunt Korzeniewski Naczelnik Wydziału Dialogu Społecznego i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Jelenia Góra)
  • Przedstawienie założeń Modelu Współpracy Samorządu z Organizacjami Pozarządowymi (Sławomir Wieteska prezes Fundacji „Jagniątków”)
  • przedstawienie zadań Grupy Roboczej ds. wdrażania Modelu Współpracy Samorządu z Organizacjami Pozarządowymi i zebranie zgłoszeń osób zainteresowanych uczestnictwem w Grupie - Grupa Robocza składać się będzie z min. 3 przedstawicieli samorządu oraz 3 przedstawicieli organizacji pozarządowych, a jej celem będzie koordynacja działań zmierzających do poprawy współpracy NGO z JST.

Spotkanie odbędzie się 18 lutego o godzinie 13.00 w sali szkoleniowej Hotelu „Fenix” przy ul. 1 Maja 88 w Jeleniej Górze. Uczestnicy spotkania otrzymają materiały informacyjne oraz przewidziany jest poczęstunek.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 13.02.2014 r. telefonicznie 69 999 30 47, 75 64 60 222,  lub mailowo : lucyna.wojcieska@jagniatkow.org.pl

Fundacja „Jagniątków”
ul. Górna 10-11